Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizetés apróval? Szoktatok?...

Fizetés apróval? Szoktatok? Nem ciki? Mondjuk 200 forintot 20-asokba valamelyik büfénél vagy valahol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha joltudom minden cimletbol 50 darabot kotelesek elfogadni mikor vasarlasnal fizetsz vele (ugyan ezt a mennyiseget valtja be a posta is felar nelkul).


Amugy az aprot a kukaba kidobos ember jo nagy paraszt. A penzermek es a bankjegyeknek nem a felhasznalok a tualjdonosai, az allamnak keletkezik kara, ha meg semmisitjuk(stb...) oket(Ugyan ezert nem lehetett 1-2 foritnosokat nagy teleben leadni fem sulyban:) ).

2011. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én is úgy gondolom, hogy nem ciki, hisz az is pénz/ fizető eszköz.

Bár egyszer régen én újságosnál akartam fizetni egy napilapot apróban és amikor meglátta az újságos nagyon felháborodott és közölte ha nincs rendes pénzem akkor húzzak el.

2012. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!