Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végkielégítés? Jogosult...

Végkielégítés? Jogosult vagyok rá?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni az igazságot.Jelenleg itthon vagyok a kislányommal gyeden ami lejár jövő hónapban és novembertől gyesen leszek.2002től dolgozom egy cégnél ami valószinű hogy becsödől.jár a végkíelégités nekem?ha felmondanak mialatt itthon vagyok a gyermekemmel?és milesz a sok szabival?
2011. okt. 7. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
3 év munkaviszony után jár végkielégítés.
2011. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen jár.
2011. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. TEhát igen jár. A felgyülemlett szabadságaidat pedig ki kell ,hogy fizessék. Ha akkor csődöl be amikor te még gyeden leszel, akkor átadnak a tb-hez és onnan fogod kapni az ellátásodat.
2011. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen. ha becsödöl akkor neked kell kérvényezned a felszámoló bizotságtól a kifizetésedet. mindent le kell írnod hogy mi jár és mit kérsz.

a felszámoló nem nagyon szokott megkeresni hogy kifizet, de ha kérv´nyezed akkor a béralapból kifizetnek.

2011. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Járna, ha marad rá pénz. Ha csődbemegy a cég, akkor nem biztos hogy a tartozások rendezése után ki tudja fizetni a végkielégítéseket. Az adótatozás, az állam van az első helyyen.
2011. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem.....köszi a válaszokat.bízom benne hogy megkapom.....:(
2011. okt. 7. 14:51
 7/9 A kérdező kommentje:
van még 1 évem amit itthon lehetek a kislányommal.Most hallottam csak hogy a januárt már nem éli meg a cég ezért is aggodom meg hogy mi lesz,hova megyek dolgozni?:( addig meg élnünk kell vmiből....:( ezért is fontos tudnom...
2011. okt. 7. 14:54
 8/9 anonim válasza:
Csak nem Elcoteq?
2011. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem küldtek el de nagy a valószínűsége:( pont ezért érdekelne hogy mivan ilyenkor.......:( köszi a válaszokat
2011. okt. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!