Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megérné kézműves/ képzőművész...

Megérné kézműves/ képzőművész szakon tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem nem értékelik ezeket a dolgokat az emberek. Senkit sem érdekel, hogy valami kézzel készült-e, a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen. Külföldön más a helyzet, de nem szándékozok elmenni innen.

Idén érettségizek, és túl jól nem tanulok, és nem is nagyon tudom, hogy mi legyek. Viszont mindig is szerettem csinálni valamit. Csak nem akarom tönkretenni az életemet. Biztos szeretném a munkám, de azért jó lenne, ha meg is élhetnék belőle. Év végén kérdezte egy tanár, hogy ki hova akar menni érettségi után, és én az mondtam képzőművészetire. Erre ő az kérdezte "miért?". Azóta semmit sem készítek olyan szívesen, mert olyan érzés, mintha feleslegesen tennék bármit is, és csak az időmet pazarlom. Egyébként most ékszereket készítek, és van belőle pénzem, ami így elég is, de később ennyiből nem tudnék megélni.


2011. okt. 7. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

oda menj, amit szeretsz, szeretnél csinálni!

felértékelődőben vannak a kézzel készített dolgok - az embreknek kezd elegük lenni a gépekből, a tucatdolgokból..

Nagyon fontos, hogy azt tanuld amihez kedved van..

csak az éri meg! hiába keresnél valamivel több pénzt, ha a lelked kínlódna közben, nagyon sokat venne el tőled, a környezetedtől, az egész világtól. Járj előkészítőre!

2011. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!