Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olvasol Kiyosakit? Mi a...

Olvasol Kiyosakit? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Elindultál már az úton? Hol tartasz?

Nekem példaképem és nagyon fontosnak tartom a tevékenységét.


2011. okt. 8. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nagyon tetszenek a könyvei, jó a gondolkodásmódja, de ez itt Magyarország, és nem Amerika, az emberek örülnek, ha a számlákat be tudják fizetni, és marad annyi, hogy a következő fizetésig elég legyen az étkezésre. :(
2011. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok mínuszt kapott az előttem szóló, de akkor is igaza van. Kiyosaki IGEN 300 lakást ad bérbe, de LUXUS lakást és JÓ NEGYEDBEN. Most nálunk ezt összehozni nem lehet... Ha olvastad a könyvét hogy mennyi pénzt kereset már csak mint legjobb Xerox értékesítő, nem volt gond hitelt bármire felvenni. (Nem mint ha rászorult volna a gazdag apja után)
2017. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam. Tetszett. Idővel megtaláltam a saját utam és most azon haladok. Nem is rossz eredményekkel... :)
2020. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!