Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a buktatója az EM goldex...

Mi a buktatója az EM goldex befektetésnek?

Figyelt kérdés

Csinálta vagy csinálja ezt valaki,

Én most lépnék be, de nem tudom merjem v. ne,


2011. nov. 2. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy látom ez az, hogy vegyél aranyat és oda sem adják, mert őrzik helyetted. Tovább engem nem is érdekelt.
2011. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Piramisjáték! Az új tagok befizetése fedezi azt a pénzt amit a már meglévő tagoknak adnak. Egy ideig minden megy simán, csak amikor a befizetői oldal megtorpan, omlik az egész. Nem irigylem azokat akik majd magyarázkodhatnak azoknak akiket beléptettek és bukták a pénzüket. Sok kapcsolat fog erre rámenni. A tulajok meg röhögve távoznak az off-shore bankszámlán több tízezer ember által betolt pénzzel. Ilyenkor még kifizetik a pénzt, de ez a beetetési időszak. Majd a csúcson elfelejtik a kiutalásokat. A betett pénzek mögött nincs is igazi termék vagy érték. Az arany egy jól hangzó dolog ami mindenkinek szimpatikus. Ha mondjuk szójabab lenne a termék, kevesebben állnának be. Az egésznek köze nincs az aranyhoz. A céget dubaiban jegyeztették be. Tipikus marketingfogás...
2011. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Okostobi válasza:
0%

Kár, hogy nem érdekelt tovább, mert éppen, hogy te határozod meg, mit tegyen a cég az aranyaddal: őrizze ő, vagy házhoz szállíttatod. Én megtettem, szóval már nem igaz, amit írtál.


És ott sincs pont, nem piramisjáték. Persze a te elmédben az, ezért nem vitatkozom, neked a cégtulajdonos sem tudná elmagyarázni, hogy miért, mert nem azt hallanád, amit mond, hanem amit hallani akarsz :)


A kérdés feltevőjének írom: ez rövid- és hosszútávon is stabil üzlet, rövid- és hosszútávon is jön belőle arany. Mert itt minden az aranyról szól, amit persze visszavásároltathatsz a céggel, a pénzt meg kikérheted bankszámládra.

Szóval vágjál bele, ne habozz. DE! Csak akkor, ha megvan a két embered. Ha nincs, addig ne tedd bele a pénzed. Ha megteszed, csak feltartod a többieket, akik ezért csúnyán néznek majd rád.

2011. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jumboo válasza:
Azt tudom erre is mondani mint a többi hasonló okosságra. Logikai úton levezetve: ha te egy üzletből gazdagodsz akkor más ugyanabban az üzletben ugyanolyan mértékben szegényedik. új pénzt (neked) nem fognak nyomni. szóval: átverés. egyszerű piramisjáték, egy darabig működik, aztán befuccsol. a többség bedől, viszont a kezdő elit meggazdagodik. ugorj bele ha van kedved, sok sikert kívánok, és azt hogy ne legyen igazam! :)
2012. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohhh my God. Ezt a buta logikát amit az előző írt.

Ha valaki meggazdakszik akkor valaki szegényedik? Neeee!! Ennyi erővel amikor bemegyek vásárolni akkor szegényedek? :DD :DD Ez így vicc.


Talá nem ártana odaírni, hogy ha nem kap semmit a pénzéért akkor valóban szegényedhet. Óriási különbség.

A piramisjátéknál az alsó szinten lévők nem kapnak semmit sem csak befizetnek annak reményében, hogy egyszer majd kapnak valami terméket vagy szolgáltatást.


De ez csak a piramisjátékokra meg pilótajátékokra igaz.

2012. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!