Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy önkormányzat tulajdonában...

Egy önkormányzat tulajdonában lévő üdülőházat meg lehet venni egy magánszemélynek? (átlagembernek)

Figyelt kérdés
Van erre egyáltalán lehetőség? Ha igen, hogyan? Nem tudom, hogy egy átlagember az önkormányzattól vehet-e házat, sajnos ilyen szituációban még nem volt részem, és nem tudom, hogy működik.
2011. nov. 5. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Én Pest megyében élek, és ez ügyben voltam bent az Önkormányzatnál. Szeretnénk megvenni a házunk mellett lévő telket, ami önkormányzati tulajdonú. Azt mondták, hogy írjak egy kérvényt és a testület megszavazza, hogy milyen áron eladó, egyszóval meglehet venni!
2011. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, azt hittem, erre már sosem kapok választ senkitől, de szerencsére nem így lett. Nagyon szépen köszönöm az információt! :) És ezt a kérvényt hol és hogyan lehet intézni?
2011. dec. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!