Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elküldöm az önéletrajzom...

Elküldöm az önéletrajzom email-ben, pár nap múlva telefonon érdeklődök. Mit mondjak, kérdezzek, hogy megnyerő legyek?

Figyelt kérdés

Odáig rendben, hogy megkérdezem megkapta-e az önéletrajzomat, sikerült-e megnézni? És aztán?

Kérdezzem meg, hogy mi a véleménye? Lehetőséget kapok-e személyes interjúra? És ha hirtelen nem is tudja ki vagyok pontosan?


2011. nov. 7. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha céghez küldöd el akkor ne telefonálj, én még nem is hallottam, hogy rátelefonálnak az esetleges leendő munkaadóra, bár lehet én vagyok lemaradva...én elküldtem az önéletrajzom és ha alkalmasnak találtak akkor visszahívtak, ha nem akkor nem. Több százan beküldhetik az önéletrajzukat, nem hiszem hogy tudnák, hogy ki vagy. Ha ennyire mély benyomást akarsz tenni akkor mellékelj hozzá motivációs levelet, vagy ha van lehetőség rá akkor személyesen add le az életrajzod.
2011. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szokták írni álláskeresős cikkekben, hogy érdemes az önéletrajz elküldése után érdeklődni. Bár igaz, hogy leginkább akkor írják, ha konkrét álláshirdetés nélkül jelentkezek.

Van egy állás, amire nagyon szeretném, ha engem vennének fel. Ezért lenne fontos, hogy valahogyan felhívjam magamra a figyelmet. Így jutott eszembe a telefonálás. Most írom a motivációs levelet, de ezzel szerintem még nem fogok eléggé kitűnni a többi pályázó közül.

2011. nov. 7. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon főnökfüggő.

Ha olyan a kedve a főnöknek akkor lehet, hogy emlékszik majd rád, de ha rossz a kedve akkor úgy, hogy "ez az az idegesítő fazon aki telefonon csesztetett *bumm, kuka*".

2011. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen típusú munka? hova jelentkezel?
2011. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Könyvtáros állás.
2011. nov. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!