Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy uszhatom meg a gyerektart...

Hogy uszhatom meg a gyerektartást? Ugy hogy sose tudják behajtani? Ugy tudom az állam is csak fél évig előlegezi meg

Figyelt kérdés
Szóval most van a nevemen 2 lakas + autó ha ezeket átiratom a szüleim nevére? még illeték sincs. munkám sincs hivatalos csak forgatom a pénzem ahhoz a pénzhez hozzányulhatnak? Vagy a bankbetéthez? Ha 0 a jövedelmem? Vagy a pénzt is mondjuk fater nevére átrakom akkor sose tudják behajtani nem?
2011. nov. 13. 10:21
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Azért qaz durva lenne ha a szüleimnek kéne fizetni. és igazságtalan.felnött ember vagyok.

haverom nem fizette a kölcsönét személyi hitel melója nincs végrehajto is volt de mégse hajtsák be a szülein na hétfőn megkérdezem már az ügyvédtől mi lenne jó

2011. nov. 13. 10:51
 22/42 anonim ***** válasza:

Remélem, a bíró is felhívja a figyelmed az óvszerhasználat lehetőségére és lesöpri a gyenge "érveidet".


Én csak szegény gyereket sajnálom, hogy ilyen körülmények közé kell a világra jönnie.

2011. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

örököltem nagyfatertol nem raboltam a pénzt:-)

Mégegy dolog eszembejutott akkor jó ötletet adtál válaszolo. Kijelentkezem fateréktol is és hivatalosan lakcim nélküli leszek.

megadom hogy 14.kerület közterület.

Aztán keressenek aZ örsön a gubizók közt.

Ez jo nem? Mert szállásra nem kötelező menni. Közben meg otthon lakom vagy valamelyik lakasban ami szüleim nevén lesz ez jó ötlet nem? mit tudnak csinálni? semmit

2011. nov. 13. 10:55
 24/42 A kérdező kommentje:
ja és a közmunka. Milyen munkát tudnának nekem adni amit kötelező vagyok elvégezni? Utcasepröséget nem kötelezö elvállalnom diplomásként.
2011. nov. 13. 10:57
 25/42 anonim ***** válasza:

Van neked millió ötleted, mi a kérdés?

Arra azért vigyázz, nehogy apuka lecsípje a k.kid végét ha bajba rántod őket. ´Jobb a következő bajt megelőzni´ címen. :)

2011. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Ha tartozásod van állam bácsinak és papíron nincs munkahelyed, akkor köteles vagy elvállalni a közmunkát ;)
2011. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
de csak a végzettségemnek megfelelő közmunkát olyan meg ugysincs
2011. nov. 13. 11:07
 28/42 anonim ***** válasza:
De ha tartozol az államnak, akkor kötelezhet ;)
2011. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Na ez most vagy kamu kérdés, vagy a kérdező kamuzik.

Kérdező! Egyik hozzászólásodban volt, hogy diplomásként nem vagy köteles elvállalni az utcasöprögetést. Vagy vmi hasonló.

Már ne haragudj, de a helyedben nem dicsekednék a diplomával, ha ilyen sötét vagy.

Létezik egy olyan, hogy lemondasz a szülői jogaidról. Ezzel együtt jár az is, hogy soha a büdös életben nem kell gyerektartást fizetned, nem örököl utánad a gyerek, stb. De az is velejár, hogy nem fogja a te nevedet viselni, soha semmi közöd nem lesz hozzá, nem fog téged megismerni, ha öreg és beteg leszel nem fog ápolni, nem leszel meghívva a ballagására, stb.

2011. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
A lakast, amit kiadsz, fizetsz a berleti dij utan adot? Hidd el, ha elkezdenek vizsgalni komolyan, talalnak ott hibakat. Meg a szuleidet is bajba rantod. Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek. Nem dolgozol, semmi hasznot nen adsz az orszagnak, csalsz. Es meg a gyerekedet is eldobod. Fuj ..
2011. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!