Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy uszhatom meg a gyerektart...

Hogy uszhatom meg a gyerektartást? Ugy hogy sose tudják behajtani? Ugy tudom az állam is csak fél évig előlegezi meg

Figyelt kérdés
Szóval most van a nevemen 2 lakas + autó ha ezeket átiratom a szüleim nevére? még illeték sincs. munkám sincs hivatalos csak forgatom a pénzem ahhoz a pénzhez hozzányulhatnak? Vagy a bankbetéthez? Ha 0 a jövedelmem? Vagy a pénzt is mondjuk fater nevére átrakom akkor sose tudják behajtani nem?
2011. nov. 13. 10:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Hallod, te akkora zsid.ó vagy, mint az apám ! :D

Apámék éppen vagyonelosztáson rágódnak, és apám azt mondta, hogy elajándékozza az összes cuccát a cigóknak, csak ne kelljen fizetnie anyámnak. NA ILYEN KÖCSÖG VAGY TE IS !

2011. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
50%
Úgy látom a hozzászólások alapján nem rúgsz labdába. Ez természetes is. Én nagymama korú vagyok,de: ha tuti tiéd a gyerek ilyet nem tehetsz meg. Szüksége van az APJÁRA is! Van neked Anyád és Apád ők nem tudnak "helyrepakolni?!" Vagy nekik sem kell az unoka! Szép kis család. Mindegy, hogy mik voltak a körülmények akkor is a TIÉD. A saját kölyködtől sajnálod a lakásod, az autód, EMBER VAGY!!!???
2011. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!