Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor én nem lehetek...

Most akkor én nem lehetek dollár milliárdos?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam így gyerek fejjel ,hogy vajon attól lesz-e valaki dollár milliárdos hogy gazdag helyre születik-e, tehetősek-e a szülei stb... Megnéztem a forbes magazin első pár emberét és bizony nekik a szüleik tetemes vagyonnal rendelkeztek így alapjáraton gazdag gyerekből lett még gazdagabb felnőtt. Pl.: Bill Gates-nek a szülei alapból banktulajdonosok voltak ,szóval nem csoda hogy "10 évesen alapitotta meg első cégét" bizonyára okos kölök volt de azért belátható hogy ennyi pénzel bármelyik gyerek szívesen monopolizott volna :) Aztán ott az a mexikói 60 valahány éves csávó aki 15 évesen részvényekkel kereskedett , nem csoda Ő is gazdag volt, jó sok pénze volt a családjának. Facebook-os kölök dettó ,ott is richest szülök. A kérdésem az lenne ,hogy tudtok olyan emberről aki a forbes lista élén mozog vagy legalábbis a top 100-ban és nem született Roysroys-sal a seggében :)szóval szegény családból származik ?

Amúgy még azt vettem észre ,hogy aki gazdag az ráér és nem kell törödni a pénzügyekkel , ez tök jó lehet , nincs esténként kiabálás a számlák miatt ,nem kell lógni a buszon stb...azaz nem is kell busszal menni :D tehát a sok idő végett és a sok pénz végett meg lehet valósitani a találmányokat,ötleteket. Nekem is van jó pár ötletem de megvalósítani nem tudom nincs rá pénz meg jóformán idő sem támógató meg pláne nem, amit keresek annak nagyrészét beszívja a család,pedig koromhoz képest sokat keresek úgy vélem és mégis én meg két testvérem vagyunk anyuval meg elvált idegbeteg apuval :P

17/F


2011. nov. 23. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sokan saját erejükből lettek azok. Pl Steve Jobs

A nevelőszülei szegények voltak

2011. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
14%
"jókor legyél jó helyen" . pl. a nővérem elment nagy szomorúságába sétálni valakit fel lökött segített neki fel állni kiderült hogy egy cég vezér igazgatója az az ember és azóta a nővérem is fél milliót keres 20 évesen. és nem szexelt a férfival meg semmi csak jó helyen volt jókor.
2011. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem ,de én NAGYON gazdagokra gondolok mondjuk 5 milliárd dollár legyen az alsó határ :)
2011. nov. 23. 15:09
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert ez alatt találtam már én is emberkéket akik gazdagok lettek a szerencsének no meg persze tudásnak köszönhetöen de egyik sem érte el vagy közelitette meg a határt, Vagy egyeltalán van ilyen ember ? :) Kell lennie :)
2011. nov. 23. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
az ember 80% valószínűséggel a szüleihez hasonló életutat jár be.
2011. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Steve Jobs az nagyon gazdag volt


Mondjuk ritka az olyan zsenialítás, mint ami neki volt.

2011. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%
Az oké, hogy nagy célt tűzz ki magad elé, de ne mindjárt a legnagyobbat. Basszus, hát sokan örülnének, ha csak a dupláját keresnék annak, amit most. Te meg 17 évesen, nem elégednél meg csak minimum 5 milliárd dollárral??? Hát bakker tanuljál, aztán majd ha feltaláltad a spanyol viaszt, akkor lehet, hogy lesz belőled valami. Nem a 2 szép szeméért lett senki sem milliárdos. Helyesírásra meg figyelj oda... :)
2011. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Steve Jobs remek elme volt ez tény :)
2011. nov. 23. 15:14
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 15:13 :)

Figyi, ez inkább egy filozófiai kérdés a föld működésére nézve tehát nem arról van szó ,hogy én nem elégszem meg 5 milliárd dollárral ,én meg elégednék a felével is :D hehe :)

Csak érdekel ,hogy van-e olyan aki a világon lévő leggazdagabb emberek közé sorolható be és nem gazdag családba született. Afféle szociológia kérdés inkább.

2011. nov. 23. 15:17
 10/16 anonim válasza:
Az más, én úgy vettem ki a kérdésedből, hogy magadra gondolsz... :) Akkor bocs a gyanúsítgatásért... :D :D
2011. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!