Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forexel kapcsolatban hol...

Linkoln kérdése:

Forexel kapcsolatban hol találok valami statisztikát, táblázatot bármit hogy melyik devizapárrral mennyire kereskednek? Erösen meghatározhatja szerintem a day tradünk.

Figyelt kérdés

Kicsit bövebben, nehogy férre értsük egymást, technikailag elemezve pl a GBP/USD-t aztlátom hogy most nyugodtan folytatódik egy flefelé trend, nincs semmiféle ellenállás, de az EUR/USD amelyik valamennyire eggyütt mozog a GBP/USDvel, pont odaért pl a 200as mozgóátlagához órás charton, akkor mivel az EUR/USD-t sokkal többen figyelik erösen meghatározhatja a GBP/USD folytatódását.

Nah erröl érdekelne vmi magyarázat h melyikkel mennyien kereskednek, mennyire rövidtávon stb, mert tuom h EUR/USD vel kereskednek legjobban de ezek java hosszú távú befektetés stb



2012. jan. 9. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Oanda oldalán elég sok statisztika van az üygfél-pozíciókról, de azt nem teljesen értem, hogy mit akarsz ezzel.
2012. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy akarod ezt kihasználni, de a devizapárok árfolyama elég erős és azonnali kapcsolatban van egymással. Ha az EURUSD-ből szeretnéd megjósolni a GBPUSD-t, akkor szerintem ezredmásodperceket kell figyelned, mert ha te nem teszed, megteszi helyetted más, és már lekéstél.
2012. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Arra karom használni hogy ha én nemkereskedek pl euróval, ám mégis az euró mozgása ettől függetlenül hat a fontéra.

De nyílván akkor hat a leginkább hogyha euróval mondjuk 10x annyian kereskednének mint fonttal, mert a font talán úgynézki hogy nemlesz jelentősebb ármozgás, az eurón ettöl még lehet, de ugyanígy bármelyik devizapárral.

Pl az egzotikus devizapárokat biztos nemfogom gigyelni neme épp heves mozgás van készülőben, d enemis baj mert olyan kevesen kereskednek vala hogy komolyabban ugyse fog hatni a fontra amit figyelek.

2012. jan. 10. 15:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!