Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig tarthat az ingatlanpiac...

Meddig tarthat az ingatlanpiac jelenlegi gyengélkedése?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2.5 év múlva szeretnék egy kisebb lakást vásárolni Budapesten, ahol egyetem alatt lakhatnék pár haverommal. Vajon még akkor is a mostani relatíve alacsony árakon vásárolhatok majd?
2012. jan. 9. 21:16
 1/9 tetro ***** válasza:
valószínűleg igen
2012. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos jóval a mai árak alatt lesz majd az eladási ár!!
2012. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez végül is nekem kedvező lenne (nem fogom szerintem eladni mindjárt egyetem után) hacsaknem az ingatlan értékével párhuzamosan vagy még "jobban" veszít a pénzem is értékéből...
2012. jan. 10. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:

A megoldás, hogy jó helyen lévőt veszel,

amit utána majd ki tudsz adni a többi egyetemistának!!

2012. jan. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
a lakás kiadás nagyon jó biznisz jelenleg. veszel egy lakást 15millióért. ki tudod adni a lakásértékének kb 6%-ért egy évre. jó eséllyel ebből a 6%-ból amikor a bérlő kiköltözik a felét ráköltheted a lakásra, hogy újra kifesd, vegyél megint új bútort... nem biztos de van rá esély. közben a lakásod ára rövid és középtávon még az inflációval arányosan se fog növekedni. ennél még akkor is jobban jársz ha simán csak a bankban hagyod a pénzed valami kockázat mentes lekötési formában. és szeretnék is gratulálni az előttem szólónak a remek tanácsához :D
2012. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondoltam már rá.

De ha a fővárosban kapnék munkát egyetem után valószínűleg ott is maradnék lakni egy ideig. Hacsaknem haza jövök vidékre a szüleimhez. Ezt a két lehetőséget látom most, nem hinném hogy vennék/bérelnék magamnak (még)egy tényleg picike lakást a munkahelyemhez közelebb, miközben ennek is nagy része hitelre lesz.

De addig még nyerhetek a lottón vagy valami:)

2012. jan. 11. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

tetro fiam,

te nagyon hü*lye vagy!!

2012. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetro ***** válasza:
fejtsd ki
2012. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 7

én is kíváncsi lennék mivel nem értesz egyet, illetve hogy van-e esetleg más 5leted.

2012. jan. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!