Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan otthon végezhető...

Létezik olyan otthon végezhető munka, hogy akármit be kell gépelni?

Figyelt kérdés
Látok ilyeneket a neten, de az az érzésem, hogy valami kamu, vagy csalás. Nem tudom elképzelni, miért adnának ki akármit is otthoni gépelésre (ismeretlennek), amikor ma már minden digitális?!
2012. jan. 19. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Például anyukám begépelte a nagybátyja naplóját, amit a hadifogságban írt, hogy ki tudják adni. Ilyen elképzelhető, hogy van.

Amiket hirdetnek, olyan természetesen nincs. De a sok képzetlen, naiv embert ezzel lehet megfogni és rávenni, hogy fizessenek.

2012. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ÉN tudok egy jó internetes munkát! Semmit nem kell befizetni, mint ugye a legtöbbnél, hogy kezdésnek fizess be pl. 600 forintot. Ez NEM ilyen! Semmit nem kell befizetni, annyi a feladat, hogy előre elkészített hirdetéseket kell feladni az interneten, online újságokban. Én is csinálom, és lehet vele keresni! Ha érdekel itt ellehet érni: csengu28@gmail.com
2012. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!