Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán rendeltem, egy PC-ét?

Vaterán rendeltem, egy PC-ét?

Figyelt kérdés

Szállítási mód: Utánvéttel postázva kértem. Felhívtam az eladót, hogy mikorra várható a csomag megérkezése. Közölte velem hogy 3-om nap elteltével feladja a csomagot postán. 3-om nap elteltével jött egy üzenet amibe ez állt : "Hello.

Van egy kis gond a géppel. Hétvégén nem voltam itthon és testvérem elkezdett gépezni vele. Igazából nemtudom, mit csinált de elfüstölt benne a táp. Elvittem szerelőhöz jelenleg ottvan ezért nemtudom feladni sajnos. Nem tudom megvárja a szerelő jelzését vagy rendel másik gépet, de ha túl drága lesz a javítás akkor nem szeretném eladni sajnos.

Megértését köszönöm."

Jógi útra lehet terelni az ügyet ? Esetleg hogy még is küldje el nekem a gépet ?



2012. jan. 30. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek akarod jogi útra terelni? Rendelj egy másikat.
2012. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne vicceljünk már, azt akarod hogy egy besült gépet küldjön neked a pénzedért? Ez már régen rossz, mikor ilyen problémák merülnek fel, szimpla egyszerűséggel nézz egy másikat.
2012. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekten jár el. Mit akarsz ezen jogi útra terelni? :))


Amúgy mi az a 3-om?

2012. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj, hogy nem nálad füstölt el a második napon a tápegység :)
2012. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi kár nem ért /még/ téged. Milyen jogi utat akarsz?
2012. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-om? hát ezen besírtam :D
2012. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Há ROM :)
2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tetro ***** válasza:
A kérdező nem képes pontosan leírni, hogy mit akar. Leírhatta volna mondjuk, hogy miért akar perelni, miért akar kártérítést kérni. Lehet azt jogi útra terelni, hogy elvett az életemből két percet, és ő arra se vette az energiát, hogy egy normális kérdést összehozzon?
2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jogi útnak nincs értelme, de el tudom képzelni, hogy az eladó meggondolta magát, mert a leütési ár túl alacsony lett, és kitalált egy mesét.
2012. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk erre van az ár minimum funkció, amit a licitálók nem is látnak.
2012. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!