Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem jelenek meg a munkanélk...

Ha nem jelenek meg a munkanélküliben az előírt időpontban, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok,semmit nem kapok. Holnap kellene megjelennem,de nagyon megfáztam és nincs kedvem ilyen állapotban a mínuszokban elmenni azért a pár percért. Úgy terveztem,ha jobban leszek akkor egy hét múlva mennék,de akkor már ki is regisztrálnék. Ugye nem lesz gond,ha holnap nem megyek? Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 7. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Hívd fel őket, hogy ne tudjanak majd beszólni jövőhéten. Amúgy se nyújtanak semmi segítséget...
2012. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem kapsz ellátást, nem veszik annyira szigorúan az előírt jelentkezési időpontot.

Küldenek egy levelet, hogy nem jelentkeztél, és jelenj meg, mert különben törölnek az álláskeresési nyilvántartásból.

Ne regisztrálj ki, mert vannak munkahelyek, akik regisztrált álláskeresőket alkalmaznak munkaügyis támogatással (a lányom is így vették fel, kiváltotta a start kártyát, plusz kap rá támogatást a munkáltatója a munkaügyi hivataltól is)

2012. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!