Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet szponzort találni,...

Hogy lehet szponzort találni, hogy kiköltözzünk Ausztráliába?

Figyelt kérdés
Már éltünk kint, majdnem 2 évig. Szüleim fogtechnikusok.
2012. febr. 8. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szponzorra gondolsz? Hogy valaki fizessen nektek azért, hogy kimenjetek? Ha már éltetek kint, nálatok senki nem tudja jobban, hogyan lehetséges kijutni.
2012. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

.D:D:D


ez kész...még is milyen szponzorra gondoltál?Majd valaki kifizeti az egész családnak az 500 ezer ft-os repjegyet?vagy még is hogyan?

szóéjál orbán vikinek hátha segít:D

2012. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Adjatok fel hirdetést, ti mit tudtok ajánlani cserébe?
2012. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért akkora baromságot nem mondtam. Hanem pl: ha valaki felvesz embereket dolgozni, akkor az szponzorálhatja. De hol lehet ilyet találni? Neten hogy lehet ilyen hirdetést keresni/feltenni? Nem fizetni kell a repülőjegyet, a vízumhoz kell
2012. febr. 8. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen nem létezik hogy majd téged innen szponzorál hogy te nála dolgozhassál..kicsit vicces bocsi,akkor egyszerübb felvenni neki egy helyit akinek nem kell ilyeneket fizetni és nem kell vele vesződni..
2012. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
most gondolj bele kérdező hogy neked van egy céged és te keresel egy embert és jelentkezik az északi sarkról egy ember hogy nálad akar dolgozni akkor te kit veszel fel?a helyit akinek nem kell semmit fizetned vagy azt akit még támogatni kell hogy nálad dolgozhasson?
2012. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Nekem is szükségem van egy szponzorra én Floridára gondoltam!:D

Ott is jó meleg van!

2012. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:D jó igazatok van. Csak már elég kétségbe vagyok esve hogy kijussunk.
2012. febr. 8. 17:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Szüleid keresnek ott kint állást, és mentek. Szponzort aligha fogtok találni, az intézetek, laborok is inkább kutatókat keresnek.

Ha 2 évig éltetek kinnt, akkor van ottani állampolgárságotok is?

2012. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nincs állampolgárságunk sajnos:/

De hogy lehet állást keresni? Nem adnak vízumot ha nincs ki szponzoráljon, vízum nélkül meg nem tudunk kimenni

2012. febr. 8. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!