Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi gyerektartást fognak...

Mennyi gyerektartást fognak így megítélni?

Figyelt kérdés
A párom (az apuka) minimálbért kap (papíron és a valóságban is), így mi kb. 15-20000 Ft-ra gondoltunk, de az anyuka minimum 30-at akar (a kicsi még nem született meg). Az apának már van 2 másik gyermeke is így gondolom nem fognak 30-at megítélni... Vagy mégis?

2012. febr. 23. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

max a fizu fele mehet gyerektartásra, és azt 3 felé kell osztani.

(okos dolog minimálbérre 3 gyereket csinálni, remélem nálad nem történik meg újra..)

2012. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Ez egy kicsit megnyugtatott. A 2 gyerkőc tőlem született, már több mint 10 éve vagyunk együtt. A páromnak ez az egy "botlása" volt, amit még aznap be is vallott, én megbocsátottam Neki, nem gondoltuk volna, hogy ez lesz a következménye. A hölgy eléggé fel van háborodva, mert az életkörülményeinkből azt hitte jobb fizetése van a páromnak, az meg sem fordult a fejében, hogy én keresek jobban... Még előttünk van a tárgyalás, mert ugye az sem 100%, hogy a párom az apa, de ezzel meg kell várni, hogy a kicsi megszülessen.

2012. febr. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!