Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megakarták a csizmámat javítan...

Megakarták a csizmámat javítani.2-szer vittem vissza a deichmannba. Erre rávágta a nő hogy felküldik megint Budapestre. Na erre én na ne. Mondom többet utazok. Mint amennyit ér a cipő (lassan) meg mégis hogy gondolják? Ki járt még így?

Figyelt kérdés
Én meg mondtam hogy itt hagyom erre a nő nem hagyhatja itt .. én meg megfogtam és kivágtam a kukába.. 3 hónapos csizmámat... Sokan néztek engem de nem érdekel... többet biztosan nem vásárolok ott!.
2012. febr. 25. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

elég rossz témakör, de megértelek

ott ne is vásárolj

én is 2-3 hónapos cipőket vittem vissza nekik nem egyszer

tegyél hozzá pár ezret ha megteheted és vegyél márkásat

egéri mert nem minden télen dobsz ki 5-6-7 ezreket hanem egyszer elég megvenni a drágábbat és 2-3 telet simán kibír!

2012. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
nem rossz téma kör:D
2012. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

semmit nem érnek az ottani cipők, drágán adnak sz.r minőséget, egyszer vettem ott csizmát nem vitt végig egy telet,

öcsém is vásárolt ott egyszer és azóta vissza jár, mert tönkre megy a cipője, lassan már két éve, hogy mindig kicserélteti, neki nem viszik el megcsináltatni, hanem levásárolhatja, ő legalább kb. három havonta új cipőt kap

2012. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen erre rájöttem hogy nem érdemes ott vásárolni ez volt az utolsó. most vettem egy márkás csizmát... de amit ott vettem az is 8000ft volt.
2012. febr. 25. 16:37
 5/13 anonim válasza:
Különös nekem soha semmi bajom nem volt a deichmanban vett cipőkkel.De elvileg minden cipőre 6 hónap garanciát adnak, ha tönkremegy le kell cserélniük egy ugyan olyan cipőre vagy ha nincs akkor levásárolhatod a cipő árát(feltéve ha feltudod mutatni a blokkot).Több barátomnak is kicsrélték.
2012. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik hogy legalább cseréljék.. áh azt nem lehet... Mondom jól van és bevágtam a kukába.
2012. febr. 25. 16:44
 7/13 anonim ***** válasza:
első vagyok - már áttették ebbe. a családi témakörben volt
2012. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt játszottam én el ma a Deichmannba.


Cipőt már egyszer cserélték újra, majd az új cipőt javították (egy hete). Ma visszavittem, megint javítani akarták, cseréről vagy levásárlásról hallani sem akartak.


Az egy dolog, hogy az életbe nem vásárolok ott többet, de ezt sem hagyom annyiba. Vetettem fel jegyzőkönyvet, írtam a panaszkönyvbe és ha nem kapom vissza az árát akkor lesz itt homár, fogyasztóvédelem meg minden, amit megtehetek.

2012. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Írtál a panaszkönyvbe is? Amúgy igen nagyon felháborító amit ezek művelnek.. Én ki vonultam és ez volt az első és az utolsó is egyben hogy ott bármit is vettem volna.. Egyre többen panaszkodnak..
2012. febr. 25. 20:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy értem hogy mit írtál a panaszkönyvbe? És nem néztek rád furán?:D Mert velem így történt.. Amikor mondtam ott hagyom nekik a cipőt csináljanak vele amit akarnak..
2012. febr. 25. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!