Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet tőzsdézni a plus500-al?

Lehet tőzsdézni a plus500-al?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni tőzsdézni van egy szoftware azthiszem ezzel menne,ha tudtok jobbat és olyat ami biztosan nem áttverés kérlek írjátok meg!Ezzel tednap kezdtem demo számlát "tanulok":) és 52.751Ft hasznot csináltam 6.226ft-ot buktam ez jó arány egy kezdőnek? Bocsi a hosszúságért:)
2012. márc. 9. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez semmilyen arány. Makkod volt. Máskor nem lesz.
2012. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ingyen szoftver van.

Szerintem metatrade4-eset válassz és olyan céget akiknél minél kisebb a pip. Én emiatt választottam külföldit.

És a nyereséged csak hosszú távon jelent valamit.

Én az elején másfél hét alatt megdupláztam a virtuális pénzem!! Aztán jött a bukó... A valódi pénzest meg ne is említsem!

Ezt hosszú idő megtanulni és kemény munka! Minden más, tudás nélküli próbálkozás szerencsejátékot csinál belőle!

És olyan is lesz az eredmény! Rövid távon nyersz de hosszú távon mindent vesztesz...

2012. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát azthiszem ha lessz alkalmam elmegyek egy jó oktatásra és megtanulom h mi a helyzet szeretnék ezzel nagyon sok időt eltölteni pár évtizedet:D
2012. márc. 10. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Az 500plust nem ajánlom semmiképpen!


A tadawulf a legkomolyabb, és Budapesten is van irodája, illetve a xtb.

Mondjuk kezdésnek én egy régi céget a Budachast ajánlanám, úgy hogy bejársz kereskedni, és javaslom ,hogy kezdetben jó messzire kerülöd el a határidős kereskedést.

Ha meg forex brókert szeretnél akkor a tadawulf, viszont a lotot vidd le minél kisebbre, és a stoploss kötelező! Szerintem egyébként, ha csak nem vagy valami zseni az első 4 év garantált bukó, és tanulópénz szerencsésebb esetben. Szerencsétlenebb esetbe belenyúlsz valami olyan piacba ahol könnyű keresni ,és azt hiszed császár vagy. Én annó így jártam, és furcsa volt utána az első válságomat lekezelni. :)

2012. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt ajánlom hogy látogasd meg a forum.tozsde.hu-t mert ott kapsz infót!


A tadawulf-ot meg most néztem meg mert nagyon ajánlgatta az előttem szóló.

A legkisebb számlán EUR/USD fix 3 PIP spread??

Az szép nagy! Én nem sok időszakra emlékszem amikor 2 fölött kereskedtem. Inkább átlag 1.5. Szerintem egy kezdőnek csöppet magas.

De persze mindenkinek magának kell az előnyöket,hátrányokat megkeresnie...

2012. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!