Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Dubli Golden...

Ismeri valaki a Dubli Golden Teamet? Valaki próbálta? Egyik ismerősöm próbál rábeszélni.

Figyelt kérdés
Tényleg lehet vele pénzt keresni?
2012. márc. 23. 09:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Pilótajáték. Lehet vele keresni, úgy, hogy másoktól elveszed a pénzüket. Az ismerősödtől már elszedte az, aki őt rábeszélte, ezért az ismerősöd csak úgy csökkentheti a veszteségét, ha elveszi tőled a pénzedet, vagyis rábeszél téged a csatlakozásra. Gratulálj neki a butaságához, és tartsd távol magad az ilyenektől.
2012. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Kedves érdeklődő , igen én hallottam a Golden Teamról , és én tőlük függetlenül tagja vagyok a rendszernek ! Ismerősöd nem rábeszélni akart hanem segíteni bár szerintem ő sincs ellátva az összes információval a rendszerrel kapcsolatban ! Közben az előttem lévő válaszadónak : gondolom te nem vagy tagja a rendszernek csak egy kimondottan dühös ember a világra , azért mert te nem hiszel valamiben vagy nem értesz vele egyet attól még az működhet. s ha nem is ismered a rendszert ebből kifolyólag szakértőnek sem lehet nevezni , tehát csak egy ember vagy aki lázad valami ellen de nem tudja miért mert sosem próbálta csak hallotta ő is . Tehát ennyit a véleményedről :) Visszatérve a Dublira ( de nem a dubli golden teamra) Én tagja vagyok , használom , licitálok nyerek , keresek , tehát működik , szóval ha kérdésed van kérdezz engem , mert én legalább használom és nem csak hallottam hogy van ilyen :)
2012. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

egyeske, ne legyél buta. A dubli működik, rendben. A gond a VIP tagsággal van. Miért váltottad ki a VIP tagságot? Nyilván csupán azért, hogy másokat is rábeszélj erre, és ezzel pénzt keress! Ez pedig tipikusan a termék mögé bújtatott pilótajáték esete.


Ha nem lenne alattad VIP tag, fizetnél havi 20eurót azokért az előnyökért, amiket adnak? Eldöntheted, szerintem nem. De eldöntöd. És ha az utolsók alatt nem lesznek ilyenek, és lemondják a tagságot, akkor a fölötte lévők alatt nem lesznek, ők is lemondják és így tovább épül le a kártyavár, amit felépítettél.


Mikor jönnek már rá az emberek, hogy az egyébként csodálatos MLM rendszer nem működik egy olyan termék nélkül, amit mellesleg piacképes áron kínálnak?!?

2012. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Kedves válaszadó :) A vip tagságomat azért váltottam ki hogy magát az oldalt teljes mértékben tudjam használni , tehát nekem nem feltétlenül van szükségem vip tagokra alattam sem munkatársakra mivel az oldalon lehet pénzt keresni e nélkül még ha neked ez olyan hihetetlen is :) Viszont mivel semmi fogalmad nincs róla hogyan működik maga az oldal és hogy mit foglal mába így nehezen hiszem hogy a olyan véleményed helytálló :) Tehát ha nem ismered nem használod nem próbáltad hogyan tudsz vélemény mondani róla ? Végül is nekem mindegy mert én meg vagyok elégedve , ellentétbe pl veled aki a repülős játékkal van elfoglva még más ezzel keres :)
2012. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

"az oldalon lehet pénzt keresni e nélkül még ha neked ez olyan hihetetlen is"

Nem, ez nem hihetetlen. Írtam, hogy OK a dubli, a gondom a golden teammel van. Te meg arról nem tudsz, úgyhogy inkább beszéljünk olyanról, ami közös. A másik kérdésben kérdeztem egyet tőled.. :)

2012. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Tudok róluk attól függetlenül hogy én máshogy csatlakoztam a rendszerhez !A kérdéseidre pedig válaszoltam :)

Azért vagyok vip tag is mert szeretem az oldalt használni . :)

2012. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:

Jézusom emberek!!!

Miről beszéltek itt?? Pilótajáték?

Te szerencsétlen!! A DubLi már sok éve működő fordított aukciós oldal! Tudod mit jelent az? Az egy játék!! Licitálni lehet és minden terméknél van nyertes és vesztes. Ha begyakorlod, akkor egymás után akár többször te lehetsz a nyertes. Aki kezdő az nagyobb mértékben bukja a bideket vagy krediteket. Ki hogyan hívja.


Én már 3 éve használom az Xpress és Unique Bid oldalát a dublinak és ku*va jól érzem magam vele, pedig van, amikor nem én nyerek, sőőt... De ezmellett azért jó pár terméket elhoztam már és nyilván tetszik az egész játék, ezért is használom.


És engem rohadtul nem érdekel, hogy ez mellet milyen ajánlói rendszerrel dolgozik a cég. Kit érdekel! Akinek van kedve, az ajánlja tovább. Ettől még nem hiszem, hogy pilótajátéknak minősül :D Te barom!! :)


Valaki meg azt írja, hogy a VIP tagság arra kell, hogy másokat rábeszélj a dublira. Nekem van, mert úgy enged az Xpressen licitálni.. Közöm nincs a továbbajánláshoz.


És egyébként meg köze nincs a VIP csomag továbbajánlásának az MLM-hez. Ha értenél egy picit is hozzá azt úgy hívják, hogy affiliate marketing.



A dubli golden teamet meg ki nem szarja le? Hirdeti azt, amire én magamtól rájöttem, hogy jó. Nekik lehet volt eszük és pénzt csinálnak ebből az egészből.

Ne legyél irigy!!! Inkább próbáld ki a rendszert és utána magyarázz.


Guglizd ki a dublit, majd ami szimpi kattints rá és regelj! - Ilyen egyszerű!!


Ha buksz, akkor inkább próbáld ki a sakkot.. ;)

2012. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

"A dubli golden teamet meg ki nem szarja le?"

Ha figyelmesen olvasol, a kérdés arról szól.


Köszönjük az értékes gondolataidat!


Ja, a szavaidat meg talán gondosabban válogasd meg, "Te barom!!"

Nem anyáddal beszélsz!

2012. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:

Valóban nem anyámmal, hanem egy barom állattal, aki minden infó nélkül Pilótajátékoz valamit. De ezt Neked tényleg nem kellett volna magadra venned. :)


Most az elmúlt pár percben utána néztem, hogy tényleg én vagyok-e a hülye. Érdekes! Tudod mire jöttem rá? Hogy a dubli a direkt ajánláson kívül valóban MLM-el IS!! foglalkozik. Tehát egy többszintű marketinget folytat, azzal a szándékkal, hogy eljutassa az oldalát minél több emberhez. Ugye? A DubLi Golden Team szerinted mit csinál?


Egy saját maga által kifejlesztett pilótajátékkal lehúzza az embereket?


:)

2012. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Először nagy okoskodással:


"És egyébként meg köze nincs a VIP csomag továbbajánlásának az MLM-hez."


Aztán egy órán belül:


"utána néztem, hogy tényleg én vagyok-e a hülye. Érdekes! Tudod mire jöttem rá? Hogy a dubli a direkt ajánláson kívül valóban MLM-el IS!! foglalkozik."


Köszönjük, Emese!

2012. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!