Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Dubli Golden...

Ismeri valaki a Dubli Golden Teamet? Valaki próbálta? Egyik ismerősöm próbál rábeszélni.

Figyelt kérdés
Tényleg lehet vele pénzt keresni?
2012. márc. 23. 09:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Ami itt kialakulóban van vajon van értelme ? Mert szerintem semmi ! Én is tagja vagyok a Dublinak , jó a rendszer keresek vele és lesz*rom hogy mlm vagy mimás ! Mert én embert még ebbe nem hoztam és pénzem, mégis van ! Pedig nem vagyok varázsló ! Érdekes nem ?

A másik meg , hogy mindenki maga válogatja meg hogy milyen munkát és pénzkereseti lehetőséget választ ! De úgy gondolom jobb ez mint egy gyárba húzni az igát x órába nevetséges pénzért mikor azt meg lehet keresni máshogy negyed annyi munkával ! De kinek mi !

Tehát erről ennyit !

2012. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy keresel vele. Hogyan? Mennyi időnként nyersz kártyát, mekkora a megtakarításod vele? A végén még kiderül, hogy botrányos az órabéred. Más csak akkor nyerhet kártyát, ha te nem nyersz, ugye, hiszen csak egy termékre licitálsz mindig. (OK, több, de véges számú!) Ha tehát sokan licitálnának, nem nyernél, illetve csak minimálisat. Így van? Na ugye!


Ez nagyon fontos. Arról van ugyanis szó, hogy a rendszer olyan, hogy a vele elérhető jó kereset csökken, ha nő a taglétszám. Tehát nem éri meg toborozni. Pedig pont azért fizetnek, a toborzásért. Nos, ha egy termék, vagy szolgáltatás nem éri meg, de mégis megveszed, igénybe veszed, csupán azért, hogy pénzed legyen belőle, nos, azt hívják piramisjátéknak.


És itt a dgt-ről van szó. Ne gyere azzal, hogy ügyes dolog a fordított aukció, meg a társai. Azt senki nem vonta kétségbe.

2012. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:

Az utolsó válaszodból jöttem rá arra, hogy Te tényleg hülyének nézel Engem. :(


Nem baj, benyelem.


Na most figyelj!


Tudsz-e Nekem a nagyvilágból olyan internetes cégeket mondani, ahol jelen van az affiliate marketing? Ahol fizetnek azért, ha egy vásárlót oda küldesz az oldalukra. Majdnem, hogy mindegyik ezt csinálja. :)


Mit jelent ez? Ha én vásárlok egy webáruházban vagy licitálok egy aukciós oldalon, akkor lehetőségem van (többnyire az oldal alján) rákattintani egy olyan gombra, hogy partner program vagy affiliate program vagy refferal program. Találkoztál már ilyennel???


Ezek az ún. ajánlói programok 1 szintig fizetnek!

Na itt jön képbe a dubli V.I.P csomagja. El kell, hogy keserítselek, de itt is ugyan erről van szó. A dubli azt mondja, hogy ha VIP tag vagy és hozod a havert is, akkor utána kapsz 5 eurót. És ha a haver is hoz egy VIP tagot maga alá, akkor ő ugyan úgy megkapja az 5 euróját, de TE abból már semmit nem kapsz. És innentől kezdve egyértelműen ez a része nem TÖBBSZINTŰ marketing. Akkor lenne az, ha te a haver alatti emberkéből is kapnál pénzt...


Remélem ez tiszta! :)


Akkor az a kérdés, hogy a dubli mitől MLM (is)?


Egyszerű:

Lehetőséged van nagy kreditcsomagot venned a cégtől, amiben olcsóbban kapsz krediteket. Ha ilyet tovább ajánlasz, akkor abból kapsz jutalékot és így tovább lefele több szinten keresztül.


Nem kell nagy tudomány, hogy erre rájöjj Te is csak használd a google-t. http://www.youtube.com/watch?v=JEr67mRlsto

2012. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:

Bocsánat! Az előző hozzászólás az alábbi válaszra érkezett!


"Először nagy okoskodással:


"És egyébként meg köze nincs a VIP csomag továbbajánlásának az MLM-hez."


Aztán egy órán belül:


"utána néztem, hogy tényleg én vagyok-e a hülye. Érdekes! Tudod mire jöttem rá? Hogy a dubli a direkt ajánláson kívül valóban MLM-el IS!! foglalkozik."


Köszönjük, Emese!"

2012. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
13:06 kor válaszolónak ! Most jó nagy butaságot írtál ! Innen látszik hogy nem hogy nem használod a rendszert de halvány lila gőzöd sincs még arról sem hogy miről beszélsz ! Itt véleményezel valamit amiről nem is hallottál még szinte semmit csak itt bekapcsolódtál önkéntesen egy kérdezz felelek játékba ! Ha érdekel az xpress amit te kártyázásnak hívsz és elég jól kevered a unique biddel akkor hogy felhomályosítsalak közlöm hogy a 2 nem egy és ugyanaz ! Az xpress en készpénzt veszel olcsóbban másodpercenként tehát mindenkinek ugyan annyi esélye v an pénzt keresni és én nem csak akkor keresek ha más épp bukik ... és gondolj már bele hogy hány ember használ online kaszinót ahol aztán tényleg jó sok esélye van pénzt keresni mert vagy ő nyer a gép .. de inkább a gép :) S akkor ott elmondhatod hogy EZT DOBTA A GÉP :) no ez meg teljesen más !
2012. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

"Ha érdekel az xpress amit te kártyázásnak hívsz és elég jól kevered a unique biddel akkor hogy felhomályosítsalak közlöm hogy a 2 nem egy és ugyanaz ! Az xpress en készpénzt veszel olcsóbban másodpercenként tehát mindenkinek ugyan annyi esélye v an pénzt keresni és én nem csak akkor keresek ha más épp bukik ..."


Nagyon értelmes hozzászólás volt. Viszont


1: nem keverem a kettőt, a unique bidről szót sem ejtettem;


2: nem azt mondtam, hogy akkor keresel, amikor más bukik, hanem hogy te csak akkor nyerhetsz, ha más nem nyer. Egyetlen kártyáért megy a harc ugyanis... És minél többen küzdenek a kártyáért, annál kisebb a várható nyereség, annál ritkábban nyersz kártyát.


Hogy hülyének nézlek-e? Háááát, egyre kevésbé nem...

2012. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Hát még jó hogy nem nézel hülyének , ez azért megnyugtat ! Viszont hiába egy kártyára licitálsz hogyha másodpercenként cserélődnek mert oké hogy az egyiket viszed másikat esetleg nem de akkor is kijössz belőle elég szépen ! Mivel 100 euro kedvezménnyel is meg tod venni ! Én így látom , sorry ha te nem !
2012. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Cula14 válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy az xpress kártya vásárlással 1-2 óra alatt reálisan mennyit lehet megkeresni? És az induláshoz kb. mennyi kezdőtőke kell?
2012. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:

Cula14-nek üzenem:

300 euró kezdőtőke kell hozzá minimum! és azzal kb. napi 20-30 eurót kereshetsz!


Ezt a 300 eurót forgótőkeként kell felfogni, mert ezt azért teszed be, hogy utána haszonnal kiszedd.

2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:

a 13:50-nek van igaza!!


Ebből is látszik, hogy aki nem érti a rendszer működését vagy inkább úgy mondom, hogy nem tapasztalatból beszél és CSAK azt hiszi, hogy érti, az hülyeségeket beszél!


az Xpress rendszere azért egyedülálló, mert akkor lehet a legtöbb pénzt kiszedni a rendszerből, ha sokan vannak bent. És pontosan azért mert a kártyák egyfolytában 5-10 másodpercenként cserélődnek!!! És nagyon nagy bónuszokat rejtenek. ENNYI!


Aki erre azt mondja, hogy nem jó meg hogy lehúzás, az nagyon nem érti. :)


Kis butuska! :)


Ja és a 13:08 és a 13:29 NEM ugyan az a válaszoló. Ne keveredjenek!


Én a 13:08-as vagyok!

2012. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!