Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Dubli Golden...

Ismeri valaki a Dubli Golden Teamet? Valaki próbálta? Egyik ismerősöm próbál rábeszélni.

Figyelt kérdés
Tényleg lehet vele pénzt keresni?
2012. márc. 23. 09:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

" Mivel 100 euro kedvezménnyel

is meg tod venni ! "


igen, ez a kamu része... nézzétek meg, a kártyákat alig névérték alatt veszik meg általában. mindegy, próbáld meg.


vagy gyorsan cserélődik, és kevés a kedvezmény, vagy lassan cserélődik, és sok. ha 5-10mpenként cserélődik, nincs 100eur kedvezmény.. ugye? ;-)


viszont azt nem értem miért a dublit veditek, nem is arról szól a kérdés.. :-S

2012. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Miért te talán már kártyáztál és onnan tudod hogy kamu a 100 euro ? Mert én több 10ezer kártyát vettem meg és volt közte 100 euros bőven és a durva hogy volt olyan időszak hogy 180 eurot is kaptam haszonba ... szóval a sejtésed nincs az egészről és azt se tod hogy kell licitálni meg semmi akkor szerintem hallgass mert csak össze vissza beszélj .. legkönnyebb azt mondani KAMU .. mint hogy megpróbálnád és talán keresnél is .. és megalapozott lenne a véleményed amit most garantálok hogy a jelenlegi helytelen
2012. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Szerintem te beteg vagy...


Én nem mondtam, hogy KAMU. Azt mondtam, nézze meg bárki a legutóbb elkelt kártyák árát, és meglátja, hogy reálisan milyen kedvezményre, vagy haszonra lehet számítani.

2012. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
"igen, ez a kamu része."
2012. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Jaj, ne ferdítsél már. Igen, elvi lehetőség van akármekkora kedvezményre. Itt meg a gyakorlat: [link]


utolsó 5 kártya kedvezménye: 120 helyett 117.8, 600 helyett 595.8, 140 helyett 135.8, 125 helyett 120.6, 200 helyett 197.8.

Fantasztikus kedvezmények, igaz? Ekkora pénzekért otthon klikkelgetni? :) Nagyon vonzó!

2012. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Noh .. mint nagy X-press-ező , aki még sosem használta a rendszert megingt nagyot szóltál ! ez az 5 kártya kevesebb mint egy perc alatt megy el pl .. nézz százat mert az is maximum 20 perc alatt elmegy!

viszont amit ide leírtál haszonba 16 euro ! 16 euro 1 perc alatt ? az kb 4500 magyar forint :) Másnak a munkahelyén ennyi az órabére ! Vagy átlagba inkább csak ennek a fele ! Akkor megint egy okos véleményt alkottál :)

2012. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

16 EUR, HA te nyered mindet, HA nincs vele költséged. Te nyerted mindet? Nem? Óóóóó, akkor miről is beszélünk? Egyátalán egy ember nyerte mindet? Nem? Óóó, akkor miről is beszélünk? Nincs vele költséged? De van. Akkor? Mi 16 EUR?!? Amúgy tegyük fel, egy perc alatt nyerhetsz 16 EUR-t. Ehhez bele kellett tenned ~1200EUR-t. Mennyi idő múlva fogod tudni újra befektetni az ~1216EUR-t? A következő percben? Akkor igazad van. Vagy várni kell, amíg "megérkezik", vagyis újra felhasználható a pénz? Erre válaszoljál, te IQharcos!


Egyébként fantasztikus ignorancia, hogy még mindig a dubliról szól a megjegyzésed, arról faggatsz engem, azt véded, mikor a kérdésnek egészen más a témája..


A goldenteam a dublira toboroz. Minél többen vannak a dublin, annál nagyobb a kereslet a kártyákra, és egy óvodás is tudja, amire nagyobb a kereslet, az drágább. Tehát drágább lesz a kártya, még kevesebb a nyereség.


Fenntartom, ez az egész a dubli üzemeltetőinek nyereségéről, profitjáról szól. És azt használja ki, hogy az ember könnyen akar meggazdagodni.

2012. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:

Most itt komolyan az próbálja megmagyarázni, hogy nem működik az Xpress, aki azt sem tudja, hogy mi a szabály és még életében egyszer sem próbálta????????????


Vicceltek???? De most komolyan!

2012. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Próbálja bárki is itt azt magyarázni, hogy nem működik az xpress?
2012. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

A Jóembernek, aki okoskodik azt üzenem, hogy miután megvett és elszórt kb. 1000db kreditet, utána magyarázza meg, hogy nem működik!

Felhívom a figyelmet arra, hogy egy kártyára átlagban 5-6 kreditet lőnek el és még így is nyernek! Hogy lehet ez???


Úgy, hogy aki elkezdi ezt csinálni és látja, hogy működik, lesz annyi esze, hogy vesz sok kreditet olcsóbban, majd megkérdezi a hozzá kicsit jobban értőktől, hogy esetleg mégolcsóbbá nem-e lehetne tenni a kreditek árát. És itt jön képbe pl. a DUBLI GOLDEN TEAM!


Én kb. 1 éve szórom be a krediteket 0,45 euró/db áron és úgy is tökéletesen elégedett voltam. Hogy miért? Mert kerestem vele szórakozás képpen.

Miután elkezdték magukat hirdetni felhívtam őket, hátha tudnak valami okosabbat mondani és lám-lám elmesélték, hogyan tudom a 0,45-ös árat lefaragni 0,35-re.


Annyi volt, hogy megköszöntem nekik és most még több pénzem van.


Gondoljátok át a kis eszetekkel azt, hogy ha csak 2 eurós kedvezményt kapsz és akár 8-szor te kattintasz, azaz 8 db kreditet használsz fel egy kártyához, ami egy frekventált időszakban szinte lehetetlen, de tételezzük fel, hogy így van. A 2 eurós kedvezménnyel 4,20 EUR-al olcsóbban vetted meg a kártyát. 0,35×8=2,8 + 0,5 kezelési költség = 3,3 költséget ha levonod, akkor is pluszba vagy 0,9 euróval!

És mégegyszer mondom, hogy 8db kreditet használtál fel 1 db kártya megvételéhez!!! HA jól számolom, akkor még 10 kattintással se mész mínuszba.


Mennyi idő kellet ehhez? Kb. 15 másodperc. És csak 2 eurós kedvezményt kaptunk...


Akár hiszitek, akár nem napi 100 eurót csinálok meg lazán :) És innentől kezdve mondjatok, amit akartok! AZ Xpress működik és a GoldenTeam-et NE szídjátok!


Nem titok, hogy ő is a pénzért csinálta ezt az egészet! Felismerte, hogy a dubli xpressben mekkora a lehetőség és elkezdte promózni itt nálunk magyaroknál. Ha rajta keresztül jön be valaki és használja az xpresst, Ő abból rengeteg pénzt kap. Hol itt a probléma??


Max ott, hogy nem én találtam ki... :)

2012. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!