Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan rossz...

Miért vannak olyan rossz véleménnyel a TESCO-ról?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem az áruk minőségére, ilyesmire vagyok kíváncsi hanem hallottam hogy akik ott dolgoztak milyen rossz volt nekik, ahogy bántak velük. Konkrétan tudnátok mesélni, akinek volt ilyen "élménye"?
2009. jún. 16. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
olvasd el a Tesco titok 1-2 c.könyveket, abban minden benne van.én tegnap fejeztem be..nagyon durva...
2009. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

mert trendi dolog utálni a multikat.


persze, el lehet mondani egy csomó dolgot, csak éppen miden másról is el lehet mondani ugyanennyit, sőt a sarki fűszeresről is lenne mit elmondani.


egész egyszerűen a sok nímand ettöl érzi magát nagy(magyar)nak.

2009. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

előző hozzászóló: nagy hülyeséget mondtál. Nem azért vannak rossz véleménnyel egyesek mert az trendi vagy sem. Egyik ok: valóban, a Tesco titkoban minden le van írva ahogy az már "elhangzott".

Aztán a másik, hogy a magyar termelőket, kis boltokat úgy ahogy van tönkreteszi. Csak egy példa: A kenyér önköltség alatti árusítása szerinted hogy hat a magyar pékekre/pékségekre?

2009. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Kedves harmadik!


A tesó semmivel sem rosszabb, mint bármelyik magyarországi lánc. sőt, semmivel nem rosszabb, mint a kiskereskedők. (vagy talán azt hitted azokat az átcímkézett, romlott húsokat, amiket találtak már több ízben, a tesóban értékesítik???)

"Tesco titok" könyvet bármiről lehetne írni, ez nem érv...


"Aztán a másik, hogy a magyar termelőket, kis boltokat úgy ahogy van tönkreteszi."


a magyar termelők leginkább saját magukat teszik tönkre. lsd. cukorgyár bezárás, vagy pl. jégkár rendezés stb.

a kisboltnak nem a tesóval kell versenyeznie. abba nyilván belebukik. más réteget, igényeket kell megcéloznia. ha erre nem képes, akkor viszont pusztuljon.

2009. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

a kérdésben benne van h.elsősorban nem az áruk minőségére stb.hanem a dolgozók életére,munkakörülményeire kiváncsi a kérdező.a könyvek pont erről szólnak!!amúgy nagyon is hiteles.olvasd el!



1.válaszoló

2009. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2009. jún. 16. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Diák vagyok, ott dolgozom nyáron. Én nem mondanám azt, hogy annyira rossz. Pénztáros vagyok, szerintem ennek a résznek a legrosszabb. Eleve a vásárlók figyelmen kívül hagyják, hogy emberből vagy Te is - tisztelet a kivételnek persze. Húzogatják a szájukat, mert diák vagy, és biztos béna: ez a többség hozzáállása. Az ott dolgozókkal nincs semmi bajom, sokat segítenek, ha az ember nem tud valamit, vagy nem működik valamilyen eszközöd. Az már más kérdés, hogy 6-8 óra munka közben egyszer van fél óra szüneted, amit le kell dolgozni természetesen. Ha pisilni kell, akkor meg kell várnod, míg elfogynak az emberek, nem csak felállsz és mész. Bevinni csak tollat, papírt, zsepit és max fél literes üveg innivalót lehet. Mobilt, kaját, pénzt, bankkártyát véletlenül sem. Ha csak 4-5 órát vagy, akkor nincs szüneted se. Mikor végeztél a pénztárban, el kell számolnod, ami nem egyszerű, ráadásul egyedül nem is csinálhatod, ez még plusz idő. Mivel én diákvezető is vagyok, adott esetben segítenem kell a többieknek is. Múltkor emiatt este nyolckor végeztem elméletben, gyakorlatban kilenckor. Mire átöltöztem, elészültem majdnem fél 10 volt. Nekem a vezetőkkel sem volt negatív tapasztalatom, mert ha káosz van, akkor neki sem egyszerű, és ő is emberből van. De amúgy szerintem baráti a légkör, bár azért vannak, akik nem szeretik egymást, de ezt jobb nem meghallani.

2009. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

wáááá:D

Van például az a rózsíszínű édes víz, amit valamilyen, előttem mindezideáig ismeretlen okból gazdaságos ketchupnek neveznek. Ugyanilyen a tesco gazdaságos vodka is, amit egy vidéki locsolás alkalmával sikerült megkóstolnom. annak ellenére, hogy igen kis mennyiséget fogyasztottam, gyakorlatilag előbb lettem másnapos, minthogy berúgtam volna."

:DDD

2009. jún. 16. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

tanulj meg olvasni, értelmezni.


nem azt mondtam, hogy nem hiteles. azt mondtam, hogy semmivel nem jobb, vagy rosszabb, mint az összes többi. az, hogy pont őket utálják a legjobban, merő passzió.

2009. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!