Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan rossz...

Miért vannak olyan rossz véleménnyel a TESCO-ról?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem az áruk minőségére, ilyesmire vagyok kíváncsi hanem hallottam hogy akik ott dolgoztak milyen rossz volt nekik, ahogy bántak velük. Konkrétan tudnátok mesélni, akinek volt ilyen "élménye"?
2009. jún. 16. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Talán inkább az lehet a gond, hogy a Tesco már olyan "státusszimbólum" lett, mint mondjuk a kínai piac (magyarul gyagyi), és nem az árukészlete miatt, hanem az odajáró "emberek" többsége miatt! A közhiedelem szerint a Tesco-ba járnak a nagyon szegények (és sok bunkó), az Auchanba a középréteg, és a Cora a gazdagoké. Mi legalábbis így tudjuk.
2009. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, a cora talán "elitebb" (ha van ilyen szó), a tesco és az auchan között én nem mernék különbséget tenni. az mondjuk igaz, hogy az auchan talán modernebbnek hat, nem annyira lepukkant, de az auchan üzletek pár évvel fiatalabbak...
2009. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. :) Igen, a Tesco-k, hiába fiatalabbak, valahogy mégis olyan "lepukkantabbnak" hatnak, mint az Auchan. Egyébként olcsóbb az Auchannál. Nem is leppukkant, inkább igényletelenebb, azt mondanám. A sok földre kipakolt áru, meg az itt-ott felállított konténerek.. olyan nem jó...


Londonban a Tesco-k egyébként tök jók, nagyon kicsik, de igényesek, olyan, mint nálunk volt régen a Julius Meinl, ha még valaki emlékszik rájuk.

2009. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!