Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatok ez ügyben?...

Nikibubi kérdése:

Kihez fordulhatok ez ügyben? Mit tudok még én tenni, hogy vagy visszakapjuk a pénzt, vagy a kabátot megkapjuk? Feljelentsük rendőrségen?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy édesanyám vett a Vaterán 1000 Ft-ért egy kabátot,ami futárral együtt 2115 Ft-ra jött ki.Ezt utalni kellett,ami meg is történt április 3-án.A számlaszám helyesen lett megadva,bizonylat is van,hogy ellett utalva,az illető személy viszont azt állítja,hogy a pénz a mai napig nem érkezett meg a számlájára.Írtam már a Vaterának is,akik azt írták,hogy 36 órán belül elkezdik az ügy feldolgozását.Az eladó a tegnapi nap folyamán azt írta(többszöri levélváltás után),hogy hétvégétől újraindítja az aukciót.

#utalás #pénz #vatera #feljelentés #rendőrség kabát
2012. ápr. 12. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetben bízzátok a Vaterára, aztán ha nem halad semmit jöhet a rendőrség. Bár én őszintén megmondom 2000 forintért nem biztos hogy megéri a cécó.
2012. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rendőrség csak 20.000 forint feletti ügyekkel foglalkozik...


Én a helyedben ezt tenném :

- az átutalásról a NetBank fiókodban készíts ScreenShot (képernyőképet) képet, ez bizonyítja, hogy melyik napon, milyen bankszámlaszámra, mennyi összeget utaltál át!...

- az átutalás képernyőképét küld el az Eladónak...

- az átutalásod adatait írd fel egy papírra (minden átutalásnak van egyedi azonosítója, EZT IS!) és ezzel menj be olyan bankfiókba, ahol az Eladó bankszámláját kezelik és kérdezd meg az ügyintézőt : az átutalásod azonosítója alapján hova került az átutalt pénzed???...

Itt ha azt kapod válasznak, hogy valóban az Eladó bankszámlájára került a pénz, akkor az Eladó hazudott!...

Ezt ÍRD MEG NEKI!... (Hátha összef*ssa magát és postázza a kabátot.)

2012. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy engem nem is a 2000 Ft bánt a leginkább ebben az egészben,hanem az,hogy ezt hány emberrel megcsinálhatja!! :((

Kedves 2.kommentelő!Nagyon jó dolgokat írtál,így fogok eljárni!Köszönöm szépen a tanácsokat és a kommenteket!! :D

2012. ápr. 13. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jrok. Már nem a pnzem rdekel hanem hogy utolag látva rtkelseket nem n vagyok az első :S 2500rt meg nemtudom megri e peredkedni. Gondolkodom rajta. n is feltettem egy krdst


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2012. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!