Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az 500+ programot érdemes...

Az 500+ programot érdemes totál kezdőknek igazi pénzzel is kipróbálni?

Figyelt kérdés
Állítólag aki hitelesíti a telefonszámát, kap 5000 forintot ajándékba kezdésnek. Ez igaz? Ha igen, hova megy ez a pénz, és hogy tudom levenni, ha akarom? Vagy csak akkor lehet levenni, ha be is fektetem és nyerek rajta, vagy hogy működik ez? Ha elveszítem, akkor mi van? Mármint hogy ha esetleg átmegyek mínuszba, akkor majd tartozni fogok nekik és megkeresnek és behajtják rajtam, vagy mi? valaki magyarázza el, hogy hogy megy ez! Nem akarok meggazdagodni rajta, + semmi ilyen, csak szeretném kipróbálni tök kockázatmentesen, hogy milyen is ez, mert olyan jónak tűnt elsőre, és aztán utánaolvasgattam, és sokan rosszakat írnak róla. Én csak annyit akarok, hogy pl a kapott 5000 Ft-ból (amit nem értem, hogy miért, hova és hogy adnak) pl 6000 ft-ot csinálni úgy, h pl veszek cukrot, és várok 1 kicsit amíg mutatja a kis zöld nyilacskát fölfelé és akkor gyorsan eladom xD na kb ennyire értek hozzá, valaki légyszi magyarázza el hogy hogy kell :)
2012. ápr. 21. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

amíg nem tudsz kereskedni, addig mi értelme van elveszteni ezt is

nyilván a cégnek sem érdeke hogy csinálj egy hatalmas mínuszos számlát majd utána lelépj, tehát ha egy x alacsony szintre lement az egyenleged akkor lezárják a pozíciót

az 5000-et is meg kell forgatni, nem tudod csak úgy kiutalni magadnak

2012. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először játssz a demóval


rosszat írnak róla pl ilyenek miatt:

[link]

ezenkívül azért mert nem tudnak kereskedni az emberek, és elvesztik a pénzüket


itt egy fórum ahol rengeteg olvasnivalót találsz:

[link]

2012. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. ápr. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!