Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mission Impossible: Hogyan...

Mission Impossible: Hogyan szerezzek elég pénzt egy 1 hónapos francia vakációra 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, és barátokkal megbeszéltünk egy 1 hónapos vakációt Franciaországba, pontosabban Nizza és St. Tropez környékére. A baj csak az hogy egyenlőre nekem erre nincs pénzem, és nem tudom hogyan szerezzem be.


Dolgozni már nagyon nem tudom, 1) mert tanulni kell az érettségire, 2) mert már dolgoztam egy éve árufeltöltőként (500ft per óra) és arra a munkára is kb. 3 hónapot kellet várnom. Családnak nincs nagyon pénze, és ami van azt is a továbbtanulásomra költik, max adnak egy 10-est, csak nekem legalább 2000 euró kéne. Úgyhogy mission impossible. Hogyan keressek 2000 eurót egy hónap alatt?



2012. ápr. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem: itthon maradsz. Még ha a vesédet el is adnád 1 hónap szórakozásért (ami nem éri meg), akkor is a felépülés több, mint 1 hónapot venne igénybe.
2012. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyéb tippek?
2012. ápr. 22. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Most mégis mire gondolsz?!
2012. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édes bogaram..2000 Eur Nizzaban és St. Tropez-ban annyi mint itthon 2 ezer Ft. Mindkét város nagyon drága, egy noname 3 csillagos hotelban elkérnek 170 eur/éjre..mégis hogy a f@szba gondolod hogy ennyiből kijössz? Max ha sátorozotok..de a sátor azon a környéken fehér holló:D Ferrari Bentley Hilton kb ezek a megszokott dolgok arra felé.
2012. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz neked Zamárdi is
2012. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér..Anyádék nem mondták?
2012. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LEHETSÉGES!

Sőt 1 hónap alatt milliomos milliárdos lehetsz de nem is kell 1 hónap se. Tessék pár tipp: Vegyél lottót nyerd meg, rabolj bankot, lopj autót... iesmi ;) így kereshetsz rövid idő alatt sok pénzt, persze ezeknek vagy kicsi a valószínűsége vagy épeszű ember nem csinálná meg. DE LEHETSÉGES!

2012. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!