Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elegem van a munkámból, nem...

Elegem van a munkámból, nem akarom elfogadni ezt a helyzetet . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok(2 éve nyomom a munkás életben .. ) ezalatt 90%ban gyárakban dolgoztam,de gyűlölöm,éjszakai műszak stb ..

Érettségim,technikusim van,nem vagyok túl képzett ezzel tisztában vagyok,de azt érzem,hogy egyáltalán nem vagyok gyárba való,nem nagyképűségből,de nem érzem,hogy ezek az emberek között lenne a helyem,akik elfogadták a sorsukat ..

Én tenni szeretnék az ellen,hogy kikerüljek innen és vigyem valamire az életbe,ne kelljen nekem szombat,vasárbap éjszakáznom stb ..

fél évig kinnt dolgoztam Németországban,igaz ott a hét minden napján meló volt,de havi 800 ezret kerestem,de 1 hónapja itthon vagyok,ezért vállaltam el ezt a gyári melót,de most úgy néz ki,hogy visszatudok jutni külföldre 2-3 héten belűl és el tudnék kezdeni gyűjteni az álmaimra .. de úgyérzem,hogy nem birok ki még 1 napot ebbe a szaros gyárba .. ( 4 fajta mérgező anyaggal dolgozunk,folyamatosan hányingerem van ezektől ..


2012. ápr. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

hát papa 1 kicsit hasonló a helyzetünk(én is technikusival 8állatlánosos emberek között vergődöm), de ma Magyarországon még ennek is örülni kell,

ráadásul neked ott lebeg az orrod előtt a német munka havi 800ezer HUF-fal, nehogy már a cél szalag előtt essél össze

2012. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez magyarország a legtöbb ember így él :( Örülj hogy nem vagy túlképzett diplomás, akkor még ez sem lenne.
2012. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Hat éve nem emelték a fizetésünket, szopás az egész. Bírd ki azt a hónapot, nekem még 34 évem van a nyugdíjig...
2012. ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gazdagodj meg! Nem mondom hogy könnyű az út, de pont ez a lényeg. Ha könnyű lenne mindenki az lenne. Határozd el hogy nem adod alább mondjuk havi 2-3 milliós bevételnél, és addig járj utána a dolognak, amíg meg nem oldottad. Persze lehetőleg azt is gondold mellé hogy ne kelljen megszakadni érte, hogy a családoddal is lehess később. Lehet hogy 10 év lesz mire eléred, de had áruljak el egy titkot. Bármikor is éred el, MEGÉRI. (azért az sem baj ha az odavezető utat is élvezni tudod, még ha nehéz is)

És ne nyafogj(a legjobb jóindulattal) :)

2012. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!