Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A pénz nem boldogit. Mi a...

Sakk_matt kérdése:

A pénz nem boldogit. Mi a véleményetek erről? Mi szól ellene, mi mellette?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

nem boldogít.de jó ha van.


ellene szerintem nem szol semmi.max az ha annyi lóvéd van hogy rád szálljon a maffia:D

2012. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igenis boldogít, mert nem kell nélkülöznöd és mindent megtapasztalhatsz az életben, amit csak akarsz. Különleges dolgokat tehetsz, láthatsz, élhetsz át, amit megoszthatsz neked fontos személyekkel. Ha valaki mondjuk anyagilag független, minden idejét a kedvenc hobbijára, családjára, barátaira áldozhatja. Stresszt csak pont a sok pénz miatt élnék át, hogy mikor kopogtat be hozzám a maffia.
2012. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldogít. Megvehetem rajta azokat a dolgokat, amiknek örülnék.
2012. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Jó ha van...


ám valakit a sok pénz megbolondít és csak önzővé válik tőle. ismerek ilyen embert is... sajnos.

2012. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit a pénz nem boldogít, az biztos nagyon élvezi, hogy filléreznie kell, silány minőségű kaját eszik, nincs autója, nincs saját lakása, nincsenek normális ruhái, nem futja sem tanfolyamokra, sem utazásra, se még egy drágább könyvre sem... melyik ember annyira ostoba, hogy ez az álma??
2012. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mikor nagyon jól éltem mindig azt mondtam, hogy a pénz nem boldogít. Nem attól vagyok boldog mert van pénzem.

Most, hogy nincs már tudom, hogy nagyon megkeseríti az életet, ha nincs!!!!

2012. ápr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
A penz szukseges de nem elegseges feltetele a boldogsagnak.
2012. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A pénz nem egyenesen arányos a boldogsággal, mert sok pénzzel is lehetsz nagyon boldogtalan, de pénz nélkül boldog nem nagyon. Szóval igenis boldogít a pénz, de csak rajtad áll, hogy tudod e élvezni!
2012. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 út vezet a boldogtalanság felé.Az egyik,ha megkapod amit akarsz,a másik,ha nem.
2012. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
a pénz önmagában nem boldogít
2012. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!