Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm megkért, hogy...

Egy ismerősöm megkért, hogy segítsek eladni az ingatlanját, azt ígérte ad 10%-ot az árból. Milyen biztosítékot kérjek, hogy meg is kapjam a pénzt, ha tényleg az én segítségemmel sikerül eladni?

Figyelt kérdés
Csak akkor tud fizetni az ismerősöm,ha már eladta az ingatlant,tehát előre nem tudja odaadni a részemet.

2012. máj. 1. 06:04
 1/6 kapo1588 ***** válasza:
írjatok szerződést biztosítékkal
2012. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kérjél 30%-ot. az a biztos.
2012. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%-ot? Az nagyon sok!!! Nem 1%?.
2012. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

Nekem is soknak tűnik a 10%, mert a feléért dolgoznak a hivatalos ingatlanosok...

Egyébként meg írjatok szerződést.

2012. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a százalék lenne a fontos,hanem a mikéntje a garanciának,magyarul,nehogy segítek és utána nem kapok semmit.
2012. máj. 1. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:

De fontos a százalék, mert ebből látszik, hogy nem komoly az ígéret!

Az ingatlanközvetítők is max 4,5-5%-ot kérnek, s sokkal több lehetőségük van hírdetni.

2012. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!