Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Étkezésel kapcsolatban mit...

Étkezésel kapcsolatban mit tartotok illetlenségnek? Mi veri nálatok ki a biztositékot?

Figyelt kérdés
Nekem ha valaki étkezés közben vagy után a teritett asztalnál rágyujt ...
2012. ápr. 30. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Nálam az, amikor egy ismert celeb / a nevét hadd ne mondjam/ úgy terített, hogy a szalvéta jobb oldalra került; mikor a Kossuth díjas szinésznő evés előtt beleszagolt a tányér levesbe, miután az orrához emelte; a másik szinésznő a tenyerébe szórta sót/!/ és úgy sózta az ételt és hasonló alapvető asztali események.
2012. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki szürcsölve eszik, és ha étkezés után böfög az asztalnál./Tudom ez a németeknél illő, de nálam nem/
2012. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Én a fogpiszkálóval vájkálást nem birom.
2012. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha beleszagol a számára láthatóan ismeretlen ételbe.

Nem tudom miért, de a kutyák jutnak az eszembe ilyen esetben.

Ha nem használja a szalvétát.

Ha az elkérés helyett átnyúl a másik előtt.

Ha csörömpölve eszik, ha a fogával húzza le az ételt a villáról, és a kávéját is zörögve kavargatja hosszú percekig.

2012. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hangos csámcsogás zavar...
2012. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
engem semmi ilyesmi nem zavar. jobb oldalra rakja a szalvétát... komolyan ezeken húzzátok fel magatokat?
2012. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
engem sem zavarnak ilyenek,pláne otthon nem..nem igaz már ezen akadtok ki hogy otthon ki hogy eszik! Ha jól esik böfögjön,szürcsögjön,otthon van! ! Más tészta az étterem,ott elvárom hogy a többiek is kúltúráltan étkezzenek,beszéljenek,kést-villát használják.. De megint más tészta egy kis falusi étterem/kajálda.. Ott megint nem érdekel:)
2012. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, ha valaki az asztalnál rágyújt.
2012. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem itthon csak az zavar ha valaki (konkrétan tesóm) hangosan csámcsog.
2012. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem a cigifüst, ha csak turkálja a kaját, és ha az utolsó két falatot otthagyja - és nem azért, mert már nem fér belé.
2012. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!