Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Tesco-ban miért alázzák meg...

A Tesco-ban miért alázzák meg a diákmelósokat állandóan?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit mindenhol megaláznak, a való életben már nem nyalják ki a tanárok a seggeteket!


Welcome to the Jungle!

2012. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót akartam írni, mint az első.
2012. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Engem még egyszer sem akartak megalázni, pedig dolgozom már egy ideje Tescóban diákként.
2012. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit mesélnél, mi számít megalázásnak? Kíváncsi vagyok, máshol mi a helyzet.


Én egy Tescoban dolgozom csak diákként, amihez ragaszkodom is, mert engem ott jó páran kedvelnek és én is megismerhettem rengeteg olyan embert, aki nagyon rendes velem. Van olyan akivel munkán kívül is hosszú-hosszú órákat szoktunk beszélgetni.. Ha pékségre kerülök, mindig örülnek nekem, ha tej-csemegére ott is. Az osztályvezetőimet is szeretem, akikhez eddig kerültem. Én mondhatni még szeretek is ebben a Tescoban dolgozni.


Az viszont tény, hogy nagyon keményen kell dolgoznod náluk, de hát ezért kapod a pénzt. Nincs megállás. Én minden nap fájdalommal jövök haza, vagy a talpam fáj, vagy a derekam, vagy mind a kettő.


Rengeteg dolgot rontottam már el, de sosem aláztak meg engem ilyesmiért. Mindig segítettek, ha rosszul csinálok valamit vagy nem tudtam valamit, ha kellett 100x is elmondták,vagy megmutatták és volt, hogy kellett, hidd el. Volt, hogy összedöntöttem egy ilyen ketrecet, aztán nem leszúrást kaptam, hanem csak röhögött rajtam mindenki, még én is magamon, aztán jöttek a beszólások, hogy "így legyen 5ösöm a lottón" :DD


Azt viszont már tudom, hogy ha valakinek rossz napja van vagy feszült volt, azt ki is mutatta rendesen, még ránk nézve is a diákoknak...és hát a Tesco elég idegölő tud lenni.. Egyszer az osztályvezetőnek volt rossz napja és akkor néha, ha nem jól csináltál valamit, azért máshogy reagált, mint általában, de munka után mondtam, hogy ne haragudjon a sok bénaságaim miatt.. :D

2012. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólóval + szerintem többnyire a munka sem annyira megterhelő, kellemesen elfáradok a nap végére (vagyis reggelre, mert főleg éjszakásként megyek árufeltöltésre).
2012. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

(A hosszú irományos fentebb)


Jó, persze nem annyira megterhelő, mint írtam..

Én múltkor a baromfipultban álltam 8 órát, nem ülhettem le, semmi, persze, hogy megérezte ezt a talpam is, meg hát a derekam.. Nekem még szokatlan az ilyen jellegű munka, ahol ennyit kell hajolgatni, és a többi, de majd csak megszokom.. :D

2012. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként a munkahelyen már nem babusgatnak. Ezt kell elfogadni.
2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!