Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható, erotikus munka?...

Megbízható, erotikus munka? Aki már csinált ilyet, az írjon kérem!

Figyelt kérdés
Elég gyorsan össze kell szednem 600 ezer forintot, és arra gondoltam, hogy kipróbálok egy cam-os "munkát" amit itthon csinálhatok, akkor amikor szeretném. Vannak ilyen oldalak, ahol a a camerába kell mutogatni magunkat, tudnátok mondani pár ilyen oldalt? Ami nem átverés!

2012. júl. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de azzal egyrészt nem keresel meg sokat (pláne nem ennyit), másrészt azt sem otthonról csinálod.
2012. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthon is csinálhatod, egyedül a lakásodban bármelyik oldalon, nem csak stúdiók vannak, hanem privát személyek is.
2012. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, És tudnál mondani olyan oldalt, kedves utolsó válaszoló?:S:)
2012. júl. 30. 03:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Már küldtem egyet privátban.


Külföldiek közül néhány, amelyeket már kipróbáltam:

www.livejasmin.hu

www.imlive.com

www.extasycams.com

2012. júl. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, észrevettem. csak később kaptam meg. :S:)
2012. júl. 31. 00:10
 6/7 anonim válasza:
szia en dolgoztam mar liverpoolban privat lakasban. Nagyon aranyos a fonokasszony mindenben segit es nagyon jo vendegeim voltak legtobbjuk uzletember....es nagyon szep modern apartmanba voltam. ha erdekel ezen az email cimen el tudod erni: rebi.liverpool@gmail.com
2012. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet hogy csak bizonytalan vagy.Én egy csinos chatmodell vagyok és csak javasolni tudom.évi 10 millió feletti kereset könnyen elérhető.Sőt megtanítalak akár arra is hogy külföldi weboldalon idegennyeltudás nélkül is keres.Ha érdekel küldöm a weboldalam címét.
2012. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!