Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Veletek vagy családtagjaitokka...

Veletek vagy családtagjaitokkal fordult elő ilyen?

Figyelt kérdés

Meghirdetnek egy állást interneten és újságban,majd folyton üzenetrögzítő jelentkezik a megadott telefonszámon,egytelenegyszer felveszi valaki ,majd közli,hogy nem az ő telefonja és próbáld később.

Lemondhatunk a lehetőségről,valószínű betelt az állás és azért nem akarják már felvenni ?


2012. aug. 8. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
erről könyvet tudnék írni. hallottam már ennél cifrábbakat is...
2012. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit nem érdemeltünk volna,hogy betelt az állás,ne telefonáljon többet kérem ? :-(
2012. aug. 8. 20:27
 3/7 A kérdező kommentje:

"erről könyvet tudnék írni. hallottam már ennél cifrábbakat is..."


Cifrábbakat is ?

2012. aug. 8. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így egyszer, de ott kamu volt az egész, szerintem itt is. Ezek nem igazi állások, vagy unatkoznak vagy a telefonszámokra pályázgatnak és majd jönnek a zeptertől meg mindenféle idióta értékesítő cégektől a hideghívások, hogy vegyél féláron sikavakát, mert azzal könnyebben le tudod mosni az olajat a tévéről.
2012. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én hallottam olyat, hogy adott állásokat kötelező meghirdetni, viszont rég meg van már rá a protekciós, akit felvesznek.

és én is hallottam sokkalta cifrábbakat is még.

2012. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még este fél kilenckor elkértem a férjem telefonját és azt mondtam,hogy most a szerencsés kezemmel megcsörgetem egyszer és felvették :-).

Szombaton kell újra telefonálnia újabb megbeszélés miatt.


Még nem biztos a munka,de már van egy kis halvány reménysugár...több mint fél éve csak alkalmai munkái vannak a férjemnek és már száz helyről hitegették,egyre inkább elvesztette a hitét és már mindenhez úgy áll,hogy nem bízik semmiben.


Drukkoljaltok légyszives,nagyon sok múlik ezen ,hogy talán ez most bejön!

2012. aug. 8. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
állítólag pozitív hozzáállással be szoktak jönni a dolgok. ha nem is ez, majd a következő. a te hozzáállásod pozitívnak tűnik, olyan vidámnak is. a férjedét nem ismerem, de én drukkolok :)
2012. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!