Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Távmunka? Átverés lehet?

Távmunka? Átverés lehet?

Figyelt kérdés
Lenne egy lehetőség,hogy riportok,e-mailek másolásával pénzt lehetne keresni távmunkában.Csakhogy be kell fizetni 600 Ft-ot.Persze ez nem sok,de attól félek,hogy esetleg ez a "munka",hogy minél több embernek küldjem ezt a levelet,és akkor ezt a kis összeget úgy is befizetik és sok kicsi sokra megy alapon lenne.Csakhogy akkor pont egy nagy átvágásban vennék részt és pont olyanokat vágnék át,akiknek pár száz forint is pénz.Én ezt nem akarom,nem is csinálnám.Lehet,hogy tévedek és ez egy tényleges,nem becsapós munkát takar?
2009. júl. 25. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem van annyi sütni valód hogy átlátod hogy ezek átverések! Nehogy már én fizessek azért hogy dolgozzak nekik! Sok helyről beszedik a pénzeket aztán szevasz tavasz...
2009. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

E-mailek MÁSOLÁSÁVAL???

Jól vagy te?????


Ha egy fillért is kérnek tőled, akármilyen jogcímen (regisztráció, stb) - akkor csalók. 100%

2009. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
E.mail másolása pár gombnyomás...ezért soha nem fognak fozetni senkinek...egy egy átverés,hogy aki tájékozatlan az fizessen,és utána futhat a pénze után
2009. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként ahogy leírad, az tipikus pilótajáték.

Azt meg a törvény bünteti.

2009. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam távmunkát 2 hónapig. Szerencsére nem veszett kárba sok pénzem, csak 1-2 ezer Ft. Az volt a legjobb, mikor a szponzorom mondta, hogy csak akkor csináljam, ha nagyon muszáj, mert 5-6 év kell ahhoz, hogy igazán nyerő legyen ez a jellegű munka idehaza, amely Amerikában valóban nyerő. Korrekt arc volt azért.
2011. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!