Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemcsak átverés ez a távmunka?

Nemcsak átverés ez a távmunka?

Figyelt kérdés

Van egy honlap: www.tavmunkaklub.hu -ők ajánlottak nekem munkát, h kell fizetni 2000 ft-ot, aztán neten kell dolgozni...ilyeneket, h fordítás, gépelés, telefonügyelet stb. és azt mondta egy elég hitelesnek tűnő nő (telefonon) h ő is csinálja, és szerinte megéri. Már több forrásból is hallottam erről a munkáról...és azt mondták, h fizetnek is...választhatok, h számlára vagy postán kérjem...

Szerintetek csak átverés? Vagy érdemes belekezdeni?


2008. nov. 17. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetni kell, akkor az szinte mindig átverés...
2008. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember, kamu ez az egész távmunkásdi, de sosem fog eltűnni mert könnyű pénzkeresésnek tűnik. Csak egy normális munkahelyen nem te fizetsz hanem neked fizetnek, szerintem...
2008. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak.

Nem csináltam sokáig, de egy fillért sem kaptam!!!

2008. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kepzeld egyszer en is fizettem, talan 900 Ft-ot, meg gyesen voltam otthon, hat gondoltam, miert ne (bar ketelkedtem hogy igaz). Na mindegy, gondoltam 900 Ft nem a vilag, kiprobalom. A 900 Ft-ert kuldtek egy levelet, amiben blablabla... a lenyeg az volt ha befizetek tovabbi 2500 Ft-ot, akkor kuldenek munkaajanlatokat...

Szoval megkaptam a levelet, beleolvastam, aztan teptem ossze, es ment a szemetbe!

Ugyhogy ez az egesz atveres, jol keresnek vele a huliganok, akiknek az ember feladja a penzt!

Gondolj csak bele, te fizetsz, hogy munkat adjanak. Ez egy vicc!

2008. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom is válaszolt egy ilyen hirdetésre jó pár évvel ezelőtt. Nem nagy összeget kellett fizetni, ezért ráhagytam. Gondoltam tanulópénznek jó lesz, mert nem lehetett lebeszélni róla. Be is jött a dolog. Kaptunk egy válaszlevelet, amelyben egy marketing terv volt. Írj könyvet, add el egy kiadónak és gazdagodj meg. Még gazdaságossági számítások is voltak az eladott példányszám alapján. Ha úgy nézem, akkor kaptam is valamit a pénzemért. Igaz számomra használhatatlan dolgot. Mérgesen dobtuk ki az egészet.
2008. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ühüm...

Hát ez nem hangzik valami jól...akkor asszem ezt hanyagoljuk...

Köszi a válaszokat...

2008. nov. 18. 14:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azert akar dolgozni, mert nincs penze. Aki munkat akar adni, annak meg elvileg van. Ha ez a dolog megfordul, vagyis a munkakeresonek kell fizetni, hogy dolgozhasson, ott mar valami nem stimmel.

Szinte minden "dolgozz a neten" es "boritekolj" tipusu munka nem igazi munka.

2008. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Szia! Felhívnám a figyelmedet, hogy az eddigi válaszolók egy részének fogalma sincs a távmunka-klubról,csak írogatnak, tisztelet a kivételnek.

Már én is tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de érdemi választ nem kaptam. Annyit tudok, hogy 1-2 éve egy ismerősöm dolgozott nekik, bár akkor kicsit még más volt a rendszerük, de neki fizettek, ha keveset is.

Ha belevágsz, érdekelnének a tapasztalataid, bár nekem a munkatárs toborzás új rendszere kicsit mlmesnek tűnik. De el tudom képzelni, hogy érdemi munkát is lehet náluk végezni.

Remélem, jelentkezik valaki, akinek VALÓDI tapasztalatai vannak céggel kapcsolatban.

2008. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettovel feljebbrol vagyok. Ha jol emlekszem szegedi ceg. Allasajanlatokat kellett angolrol magyarra forditani. Dolgoztam nekik, befizettem a tagdijat, mert epp munka szukeben voltam. A probamunkat megkaptam, leforditottam, utana se szo se beszed, semmi ujat nem kaptam, de meg csak azt sem, hogy bena vagyok ezert nem tudnak munkat adni. Tehat ennyit a korrektsegrol. Ha nem ugyanaz a ceg, akkor elnezest.
2008. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

az egyel följebbnek ne higyjél , ez is vmi agitátoruk lehet


az egész oldaluk túl talányos , nem halmoznak el elérhetőségekkel, gondolom direkt


egy látványos csomagolás minden konkrét kapaszkodó nélkül ,ami kiváncsiságügyileg arra ösztönöz hogy kinyissad , pénzért

2008. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!