Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám félretenni a...

Hogyan tudnám félretenni a félénkségem ilyen helyzet közben?

Figyelt kérdés
Van egy nagy gond számomra élő beszélgetésnél/elbeszélgetésnél: nagyon parázok, s ez miatt félek az állásinterjútól is.Félek, hogy hülye dolgokat mondok vagy nem jutok szóhoz. Munkakezdő lennék, csak félek ez miatt :S

2012. aug. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha nem kapod meg az állást, akkor éhenhalsz. Azok a szemetek ott szemben azért dolgoznak, hogy ne kapd meg. Márpedig te Tarzan vagy, a dzsungel királya, aki nem halhat éhen. Akkor hallatod bömbölő csataüvöltésedet, mikor csak akarod, és reszket tőle minden HR-es a vadonban. Nos, halljuk azt a csataüvöltést.... HANGOSABBAN!


Ezt gyakorold.


üdv,

Dr. Vadállat

2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ez komoly!!!!!????
2012. aug. 28. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, de jobbat nem tudok :P

Ugyanakkor, sanszos, hogy egy pszichiáter is hasonló terápiákkal meg gyakorlatokkal próbálna viselkedésváltozást elérni, de én legalább nem kérek pénzt érte :P

2012. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond, túl fogod élni, maximum a sokadik után már nagyon klassz lesz a fellépésed ilyen helyzetekben.

Hidd el, mindenki volt kezdő...

Engem "anyuci" kísért el az első munkahelyemre, 1 év múlva már a megkérdezése nélkül, önállóan szerződtem le egy másikhoz, pedig még csak 17 éves voltam.

Látod, ennyit lehet fejlődni!

2012. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!