Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a pécsi Auchannal?

Mi a helyzet a pécsi Auchannal?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve kezdték építeni, legalábbis a földmunkákat már akkor megcsinálták Pécs déli határárban. Aztán arról szóltak a cikkek, hogy a válságadó bevezetése miatt, csak 2011 tavaszán hogy megnyitni az áruház.

Azóta már eltelt majdnem másfél év, de se kép, se hang, semmi hír nincs róla.


2012. aug. 10. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Plázastop van, 300 nm fölött már nem lehet építeni, bővíteni.
2012. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát jövőre várható. :) Kíváncsi vagyok, ezt a határidőt tartják-e, mert már évek óta ígérgetik, de mindig csat tolják kifelé a határidőt.
2012. aug. 25. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csúszni fog, mint minden.

Az Auchannak több városban is vannak építési területei, Pécs, Békéscsaba, Nyíregyháza, Győr, Budapest 18.ker ... és mindenhol áll az építkezés.

Állítólag a győri áruházépítéshez már megvannak az engedélyek és jövőre 2013-ban kezdik el az építkezést.

Szerintem csak utána indul a pécsi áruház építése.

2012. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A pécsit már 3-4 éve elkezdték építeni. Az eredeti tervek szerint, már majdnem két éve meg kellett volna nyitnia.


Bp-en a 18. kerületben hol lesz? Csak azért kérdezem mert ott dolgozom, de a szomszédos 23. kerületi is 5 perc autóval, így oda szoktunk kijárni céges vásárlások alkalmával is.

2012. aug. 26. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A 18. kerületben Szemeretelepen lesz. A ferihegyi repülőtérre vezető út mentén, ott ahol voltak a pakura tavak. [link]


Azt a pletykát hallottam, hogy azért áll az építkezés, mert a kármentesítés helyén süllyed a talaj.

2012. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!