Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapok zsebpénzt? 18f

Miért nem kapok zsebpénzt? 18f

Figyelt kérdés

Havi kb 2-3 ezer ft-ot kapok de nem egyszerre és annyira kell érte könyörögnöm... ilyen képet kell egész péntek délután vágnom,hogy estére adjanak egy kis pénzt: [link]

"Gazdag" a családom,mégse akarnak pénzt adni.

A barátaim hetente járnak diszkóba,én havi 1x.

A szüleim azt hiszik,hogy még mindig 12 éves vagyok nem akarnak diszkóba,sehova engedni... Egész nap itthon melózom,ha nyolckor kelek akkor egész héten azzal szekálnak...hatkor kellett volna.

Mindig azt mondják,hogy rossz a társaságom és barátkozzak másokkal...


2012. aug. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem otthon kellene melóznod, hanem olyan helyen, ahol pénzt is kereshetsz.

Tanulás mellett is lehet dolgozni.

2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na hát rossz a társaságod és barátkozz másokkal. Barátkozz fizikustanoncokkal, akkor majd kapsz pénzt távcsőre :D:D

Amúgy én se kapok, de mi "szegények" vagyunk, de én nem is kérek, nincs rá szükségem.

17/Ú(r)

2012. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen felnőtt vagy - pláne, ha "diszkózásra" kell a lóvé. Dolgozz meg érte.
2012. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit melózol otthon?
2012. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy oda ne rohanjak!

Én speciel sosem kaptam klasszikus értelemben zsebpénzt. Ha éppen kellett valamire, akkor kértem, de többnyire tettem is valamit érte.

16 éves koromtól pedig rendszeresen diákmelót csináltam, onnantól kb. soha nem kértem a szüleimtől lóvét!

18 évesen meg pláne... neked is ezt javaslom ahelyett, hogy a szülőktől lejmolsz.

2012. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mezőgazdasággal foglalkozunk,majdnem 200 hektár földön dolgozunk szal van itthon meló...reggeltől estig.
2012. aug. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!