Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most költöztem Pestre Pécsről,...

Juci94 kérdése:

Most költöztem Pestre Pécsről, mert itt tanulok tovább (egyetem), viszont muszáj lenne dolgoznom, hogy ne a szüleimet terheljem ezzel. Van valakinek bármi használható ötlete, hogy milyen munkát célszerű vállalni egyetem mellett?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az országban?Prosti munka
2012. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok. Átmenetileg a Burger k

Kingnél vállaltam munkát. Ha rendesen tudom vinni a félműszakot (heti 20 óra), elvileg olyan 40 körül kereshetek. Nem sok, de azért valamennyivel könnyebb lesz a szüleidnek. Ha egy kicsit belerázódtam a suliba és, amint szabadidőm engedi elkezdem járni az üzleteket(bershka, stradi, stb) és mindenhová beadom az életrajzom, mert oda már nem diákszövetséggel mennék, a fizetés is több lenne és ők is alkalmaznak úgy, hogy csak heti 20 órába mész. Szóval hajrá! :)

Egy kis megjegyzés: beadtam számos olyan helyre, ami adatrögzítős, irodai munka volt, de mivel se tapasztalatom, se ilyen irányú képzésem nincs, vissza sem jeleztek. Bár ha érdekel, próbáld meg, hátha szerencséd lesz! :)

2012. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Schönherz Isk. válasza:

Kedves kérdező, és első válaszoló!


Nézzetek körül a honlapunkon, ahol folyamatosan frissülő szakmai, illetve általános diákmunkákat találhattok. Biztosan akad köztük olyan is, ami megfelelő lenne számotokra. Ha találtok olyat, ami szimpatikus, akkor várjuk mielőbbi jelentkezéseteket.


[link]


Üdvözlettel:

A Schönherz Iskolaszövetkezet csapata

2012. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!