Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyi zsebpénzt kaptok?

Ti mennyi zsebpénzt kaptok?

Figyelt kérdés

Én eddig nem kaptam és nem is tartottam rá igényt, viszont most, hogy gimis lettem, a szüleim is mondták, hogy fogok kapni. Kíváncsi vagyok, ti mennyit kaptok és azt hetente vagy egy hónapra egyben megkapjátok és beosszátok?

14/L


2012. szept. 7. 22:38
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

25. válaszoló: Nevelési tanácsodból ítélve biztosan kiváló szülő vagy, ehhez kétség sem fér.

No, de olvasni tudni nem árt néha, mielőtt kamuzunk, ill. pálcát törünk a másik lelke fölött. Ha hetente egy doboz cigit vesz, azt 3000 forintból veszi, mivel napi 600 at kap. Napi hatszázat írtam, és heti egy doboz cigarettát.

2012. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Külföldön tanulok idén, hetente 60.000 forintnak megfelelő összeget veszek le a kártyámról.Nem nagyon költök belőle, minden szükséges dolgot a kártyával fizetek ki.Ne kérdezzétek hogy mi értelme akkor pénzt levennem, de így sokat félre tudok rakni.

17/F

2012. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!