Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gazdagoknak milyen munkájuk?...

Blackdragon1997 kérdése:

A gazdagoknak milyen munkájuk? Van ahol jo fizetés van több munkát lehet modani és hogy lehet meggazdagodni milyen munkaával vagy mivel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Sok gazdag általában csak örökli (az apucitól) az üzletet(-ket) (és vagyon tárgyakat) ahol csak beszedni kell a nyereséget és játszani kell a főnököt az alkalmazottak közt.

Ritka az a gazdag ember mint a fehér holló, aki saját erőből és a nulláról küzdötte fel kreativitásával vagy kitartásával azt hogy elérje a vagyonát és tisztességesen) mert Magyarországon nem igazán lehet becsületesen kitartó munkával meggazdagodni,mert megfojt az állam és az adóteher.

2012. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az én főnököm szegény családból származik vidékről, és amikor még nagyon régen tizenévesen elkezdett dolgozni egy cégnél, ott ellesett egy-két dolgot, és nagy nehezen indított egy kis céget. Eleinte mindent ő csinált a vállalkozásában, kábé naponta 3 órát aludt, aztán elkezdett növekedni kis cég, és egy hatalmas céggé nőtte ki magát, és én ma neki dolgozom. Én őt konkrétan gazdagnak tartom, mert több drága ingatlanja van, kocsija, nyaralója egyéb országokban stb. Szóval én egyedül őt ismerem, ő így gazdagodott meg. Ma már nem csinál sok mindent, néha benéz hozzánk, aztán már megy is a dolgára.
2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Az én főnököm "meztelen seggel" költözött el otthonról 18 évesen.


Néhanapján 7 számjegyű havi fizetést vitt haza, úgyhogy szerintem lehet gazdagnak mondani.


De a becsületes munkával meggazdagodást nyugodtan felejtsd el. Minimum a szürkében kell járnod, hogy meggazdagodj.

2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyik gazdag ember azt mondta: "Becsületesen meggazdagodni 3 úton lehet: beleszületni, beleházasodni, örökölni"


A többi sajnos rendszerváltáskor lopta össze a vagyonát (lsd 100 leggazdagabb magyar listája, 1989ben még semmije sem volt, 1990ben meg már 2 milliárdja. Ahham. :-)

2012. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
73%

Eléggé zavaros ez a kérdés...

A legfontosabb az, hogy igazán jó helyen diplomázzon az ember, beszéljen nyelveket és legyen tehetsége is abban, amit csinál.

2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!