Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rájöttem, hogy nem jelentet...

Ha rájöttem, hogy nem jelentettek be a munkahelyemen, és beviszem a munkaszerződésem az oep-hez, rendezve lesz a jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Kaphatok így egyáltalán gyedet, ha oda kerül a sor? Vagy hogy tudom úgy bejelenteni, hogy ne jöjjenek rá, hogy miattam vizsgálódik az oep?
2012. szept. 22. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a munkáltatód rendezte így, nem is véletlenül mert nem akart utánad fizetni, szóval szerintem nem is vagy jogosult ezekre. Ha magad intézkedsz, akkor gondolom szépen előveszik a munkáltatód, ő meg el fog küldeni a cégtől.
2012. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor törődjek bele? Esetleg szólítsam fel a munkáltatót, hogy mutassa meg a bejelentésemet?
2012. szept. 22. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Felszólíthatod, de akkor repülsz! Akkora a munkanélküliség manapság, hogy ha 1 embert kirúgnak, akkor már másnap 100-200 ember minimum lenne a helyére, még akár kevesebb pénzért is. Ez a mai magyar valóság, sajnos.
2012. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy kicsit most bizonytalan vagyok, mert még nekem sem volt rendes munkám, pályakezdő vagyok, és nem értek ezekhez annyira. De ha nem voltál bejelentve, akkor hogy készítettél adóbevallást? Ezzel nem derült volna ki, hogy itt nincs rendben valami?
2012. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most kerültem ehhez a céghez, és az ügyfélkapumon megnéztem, bejelentettek-e.
2012. szept. 22. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tuti, hogy már meg kell, hogy jelenjen ügyfélkapun?

2012. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

A másik helyről beadták a kijelentésemet, az már másnapra megjelent. De nem tudom, adtak munkaszerződést, jelenléti ívet is.

2012. szept. 22. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Vagy akkor burkoltan jelentsd a főnöködnek, hogy nem látod ügyfélkapun, lehet, hogy elütöttek valamit :)
2012. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hónappal a munkábaállás után jelentek meg az adataim az ügyfélkapun, akkor, amikor az első fizetést utalták.
2012. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor még várok egy kicsit, utána kérdezek rá.
2012. szept. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!