Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Hogy tudnék gyorsan...

SOS! Hogy tudnék gyorsan pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
Hitelt nem tudok felvenni, de nagyon nagy vészhelyzet van, erről annyit, hogy az életünket tönkre tették... 25 évesek vagyunk én és a férjem. Annyira kéne a segítség, hogy uzsora is érdekel, de nincs fedezetem, vagy az sem érdekel, ha a vesémet veszik meg, vagy valami más, amivel egy-két napon belül juthatok pénzhez, ami nem prosti munka!
2009. aug. 2. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy érti hogy ha lent vagy utána felemelkedsz, vagyis jobbra fordul, tudod az egyensúly törvénye....hirtelen jön meg a segitség és hamarosan! :)
2009. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
én mondjuk elmentem dolgozni, vagont rakni, takaritani, kőművesek mellé és naponta fizettek, cimkézni csomagolni postára árut rakodni újságot kihordani, és legalább a kaja pénzem meg volt és félre is tudtam tenni. Ha ülök és marcangolom magam nem repül be a bankár az ablakon! Fel kell állni mindig de ezért tenni kell, nem "jajgatni".
2009. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nyílván férfi vagy, és vagy budapesten, vagy vmilyen nagyvárosban laksz... Mert én bizonyára nem dolgozom most, és csak otthon várom a nagy csodát... Nos, elsőzöris, mivel lány vagyok, nem igazán mehetek sem vagont rakni, sem kőműves mellé dolgozni (legalábbis nem segédmunkásnak), takarítókat vesznek fel, de kevesebb fizetésért, és pestre kell bejárni, jam, és munka mellett nem tudom megtenni, és vidéki vagyok, tehát ez is plusz költség. sajnos az újságkihordás sem kerülhet szóba, mert nem engedik mellékállásba végezni. most 9-17-ig dolgozom, meg amikor éppen be is tudok zárni, szombaton meg 9-12-ig, így elég nehéz mellékállást taláni... kérlek, mielőtt bárkire azt mondod, hogy ül, előbb kérdezd már meg, hogy mi a rák helyen lakik, és esetleg van e lehetősége, mert baromira sértő, ha egy ismeretlen, kioktat, holott halvány lila gőze nincs arról, hogy mi a szitu, pláne mikor az emner segítséget kér. És esetleg fogalmad sincs arról, hogy otthon is kell lennem, mert szerencsétlen marha férjemet még ápolni is kellene valakinek... Gondozó meg kiscit sokba is kerülne... Szóval hidd el, hogy qrvára nem jajjgatok, és nem várok senkit az ablakon befele!
2009. szept. 1. 16:04
 14/14 anonim válasza:
Mennyitek van most ?
2011. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!