Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 3 hónapos Terhes vagyok...

3 hónapos Terhes vagyok munaknélküli, a Tb-nél azt mondták h önkormányzatnál tudok igényelni szociális támogatást, H a meg kapom akkor dolgoznom is kell? Én ezen az oldalon nézelődtem:

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 27. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el az önkormányzat illetékes osztályára és ott kérdezd meg! Illetve az Önkormányzat "ügyfélszolgálatára" ott eligazítanak, hogy melyik az "illetékes osztály" és hol találod meg és mikor van ügyfélfogadási idő?

Sok sikert!

2012. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha az állapotod nem veszélyeztetett,akkor kell dolgoznod. Azaz önkormányzaton múlik,hogy beültetnek e egy irodába vagy kiküldenek terület fenntartónak a városgondnoksághoz.Sajnálom,hogy terhesen munkanélküli vagy.De ne keseredj el.Látogasd meg a családvédelmi vagy gyermekvédelmi szolgálatot és kérj tőlük segítséget.Tudnak segíteni sok mindenben.Én a helyedben azért keresnék munkát(akár idényt is)5 hónaposan helyezkedtem el egy új munkahelyre,úgyhogy ez munkáltatótól függ,hogy elfogadja e a más állapotodat.Sok sikert!!!
2012. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!