Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit csináljak 1 millió forintt...

Mit csináljak 1 millió forinttal, hogy még több legyen belőle? Esetleg milyen vállalkozás indításához lenne elég?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az amihez értesz és érdekel?
2011. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a pénz és értek az elköltéséhez, valaki nekem is segíthetne :)
2011. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Befekteted, 1 millióból nem igazán lehet vállalkozást elindítani, max. egy céget de jó ötlet kell hozzá, fel kell hozzá találni valamit, előállítani eladni stb.

Bár én a vállalkozásomba 600 ezret fektettem, és egész szerényen hoz a konyhára, havi 400 ezer Ft formájában, ami nem sok de egy éve kezdtem el.

2011. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el intenzív németnyelv tanfolyamra 4-5 hónapra


Ha megvan akkor vegyél ki egy albérletet ausztriában, vagy a határmentén és keress munkát kint!


Egy év múlva az egymilliódból 4 millió lesz!

2011. jún. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát én tudok olyan vállalkozásról amibe ha pár 100 ezret fektetsz be akkor fél év alatt hozhat 1 millát. Egy olyan vállalkozási forma amit kevesen csinálnak de jól jövedelmező. Viszont ide nem szeretnék mindent kiírni(és nem azért mert "fekete":). Ha komolyan érdekelne ilyesmi keress meg, küldj privát emailt.
2011. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó! Ez jól hangzik, csak gond hogy nincs pár százezrem indulásnak. kevesebb nem elég? érdekelne, ha igen. várom a privit.
2011. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó előttitől kérnék tájékoztatást az üzleti lehetőségről, ha még aktuális.

Privátban várom a válaszod.

Üdvözlettel, egy érdeklődő.

2011. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!