Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem nyertem? (Bwin,...

Miért nem nyertem? (Bwin, bövebben lejebb)

Figyelt kérdés

Történt egy elég érdekes esetem a bwinnel kapcsolatosan, állitolagosan nekem nyernem kelett volna a fogadást, mivel 5:0ra vezetett a csapat amelyiket megraktam a másik pedig 4:0ra, és úgy könyvelte el, hogy az eredmény X lett énmeg buktam egy jó nagyot, ez miért is van???


Kép: [link]


Már írtam az ügyfélszolgálatnak de nem írtak még vissza!



2012. okt. 11. 16:31
 1/3 oliverkahn1 válasza:
12%
Biztosan rendszerhiba. Ha nem fizetnek akkor keress egy ügyvédet ha sok pénzről van szó.
2012. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szidod a bwint, de miért is? Pedig ahogy látom, a magyar nyelv van beállítva nálad, de még így sem tudod értelmezni a fogadást, miszerint hogy : "A mérkőzés hátralévő része, jelenlegi állás 5:0", a végeredmény 5:0 lett, tehát jól könyvelte el a bwin, hisz a hátralévő része X lett..
2012. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát bocsánat a hülye kérdésért... de még ez volt az első fogadásom a bwinen szóval még teljesen új ez nekem... egyébként 20 perc után válaszolt az ügyfélszolgálat le írták a dolgot, szóval mostmár oké.. értem..
2012. okt. 14. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!