Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Támadható-e jogilag, ha...

Támadható-e jogilag, ha hivatalos dokumentumot (egyetemi szigorlat) ceruzával kívánnak megiratni?

Figyelt kérdés
A diákok jogait ez messzemenően sértheti, de milyen módon tudunk érvényt szerezni az érdekeinknek?
2008. máj. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
fordulj a HÖK-höz.
2008. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt még érteném, hogy egyes nyelvvizsgákat miért iratnak ceruzával. De egyetemi szigorlatot!? Szerintem is a legjobb az lenne, ha a HÖKhöz fordulnátok.
2008. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ezt most egyáltalán nem értem. Mire hivatkozva akarják ceruzával íratni?
2008. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szigorlat írásban?!? hova tart a világ.... dékán...
2008. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szigorlat írásban, teljesen bevett dolog. Mi kb több százan voltunk egy szigorlaton, persze, hogy képtelenség leszóbeliztetni a vizsgázókat. De persze nem ceruzával...
2008. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na most itt a kérdés sztem pont a ceruza, nem az írásbeliség ...

és hát igen, sajnos ez egy régi, makacs probléma, mert gondolhatod, miért ragaszkodnak ennyire hozzá .. ők persze megindokolják mindenféle sületlenséggel hivatalosan, de gyakorlatilag ez arról szól, hogy utólag tudjanak javítgatni, törölgetni, módosítgatni, hozzáírni és egyebek. Nekem is volt szerencsém ilyenhez nyelvvizsga kapcsán, csak nálam rába..tak,mert mielőtt beadtam, lefotóztam mobillal, és amikor visszakaptam úgy, hogy hiányoztak belőle részek, akkor érdekes módon "eltűnt" a dolgozatom, viszont gyorsan megadták, gondolom el akarták kerülni a botrányt.


szal ez itt Magyarország, sajnos az ilyen szándékos kiskapusdi módszerek még mindig jelen vannak ennél sokkal magasabb és komolyabb szintű helyeken is, és sajnos tényleg sokszor tehetetlen vagy ellene.

2013. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!