Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit írhatnék az önéletrajzomba...

Mit írhatnék az önéletrajzomba ha postán dolgozom? Postások segítségét várom!

Figyelt kérdés
Kissé kikészít már az ami bent megy, de nem tudom igazán mit írhatnék bele, azon kívül hogy milyen munkakört töltöttem be.Jövőre kapjuk a határozott munkaszerződést és én elébe szeretnék menni. Aki tud segítsen.köszi

2012. okt. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
kicsit off, de h érted h határozott munkaszerződést kaptok? :o én is ott dolgozom, ezért kérdem! am nekem is baromira elegem van már.
2012. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Minek akarsz elébe menni?
2012. okt. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont a múlt héten "mentem elébe"...

Rég nem voltam ilyen boldog és felszabadult!

Önéletrajzot még nem írtam de mindegy csak el innen...

Állítólag olyan munkaszerződést kell majd aláírnia annk aki továbbra is postás(=kizsákmányolt biztosítási ügynök) akar lenni hogy terv nem teljesítése esetén kirúgják-ezt bevállaljátok?Én nem.

2012. okt. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem mondod h ez lesz? bár nem is értem miért lepődöm meg. én is nézegetem egy ideje a hirdetéseket, de esélytelen h találjak vmit. amíg lehet, maradok. kitartok a végsőkig, mert 20 éve dolgozom itt, és az utóbbi éveket leszámítva nagyon szeretem a munkámat.
2012. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 éve nem is volt még ezzel a hellyel semmi baj.

De januártól leépítés aki marad teljesítmény arányos bért kap majd..és határozott idejű szerződést. Akinek meg felajánlják hogy vagy mész vidékre ide-oda 2 műszakba és nem fogadja el, az majd gyarapíthatja a munkanélküliek sorát ,mert megoldják hogy ne kelljen végkielégítést se adni és ezt megmondták a szemünkbe.


Ma pedig hogy jöttek IPH-t telapíteni bezárt a posta de a díjhitel nem!

Mivel nem jutottunk géphez, közölte a főnök hogy este 7 re kellene jönni hogy megcsináljuk....

Hát nem voltam kedves és megmondtam a magamét.


De most ennyire szarnak nézik a többieket?

2012. okt. 29. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:

"De januártól leépítés aki marad teljesítmény arányos bért kap majd..és határozott idejű szerződést"


Ha most határozatlan munkaszerződésed van, akkor abból nem csinálhat határozottat...

2012. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A postán bármi előfordulhat...
2012. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de mindent megtehetnek...szóval én nem írom alá az biztos.
2012. nov. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!