Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2012.08.31.-én vásároltam egy repülőjegyet Japánba, de az utazási cél meghiúsult és lemondtam. Amit vissza térítenének összeget az árából, azt, még nem kaptam meg, pedig a 8 munkanap, amit ígértek az már lejárt 5 napja. Budavár Tours-nál vásároltam a repülőjegyet. Többször eljátszották velem hogy napokig nem kaptam választ a leveleikre, pedig mindennap 2-t küldtem és még úgy sem... Megint ezt csinálják. Tudok-e valamit tenni ilyenkor? Esetleg követelhetek több pénzt is tőlük kamatostól? Kérlek segítsetek, szeretnék mihamarabb túljutni ezen is!
2012. nov. 9. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz bemenni személyesen érdeklődni? Akkor ott szerintem nem tudnának könnyen lerázni.
2012. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vidéken élek és a Budavár Tours Bp-n van.
2012. nov. 9. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Necces. Én a helyedben leírnám nekik, hogy válasz hiánya esetén holnap reggel feljelentést teszek a rendőrségen.


a) hirtelen válaszolni fognak, és visszafizetik, amit kell

b) továbbra sem válaszolnak, és ekkor minden írásos bizonyítékot kinyomtatva bemész feljelentést tenni

2012. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!